Trenéři dolaďují letní přípravu

Fotbalisté našeho A-mužstva si užívají dovolené. Trenéři však pracují dál. Kouč Miroslav Beránek měl do včerejška plnou hlavu kvalifikačního zápasu národního výběru s Moldavskem, u kterého je asistentem. Pozorovatel Miroslav Jirkal zase sledoval budoucí soupeře reprezentantů. „Byl jsem v Bělorusku, kde hráli Holanďané, a v Rakousku, kde nastoupili Bělorusové...“
Fotbalisté našeho A-mužstva si užívají dovolené. Trenéři však pracují dál. Kouč Miroslav Beránek měl do včerejška plnou hlavu kvalifikačního zápasu národního výběru s Moldavskem, u kterého je asistentem. Pozorovatel Miroslav Jirkal zase sledoval budoucí soupeře reprezentantů. „Byl jsem v Bělorusku, kde hráli Holanďané, a v Rakousku, kde nastoupili Bělorusové,“ popisuje svůj program.

Informace o protivnících červenobílých Jirkal zatím neshromažďuje. „V téhle fázi to ještě nemá význam, v lize i předkole Champions League si musíme počkat na los. Pak začneme mapovat naplno.“ Druhé předkolo Ligy mistrů se losuje 20. června, domácí soutěž o pět dnů později.

Zatím se dolaďuje letní příprava. Ta začíná v pondělí 23. června a Slavia se v ní střetne například s Rapidem Vídeň nebo bundesligovým Hannoverem. „Rozpis mužstev, se kterými se utkáme, máme připraven delší dobu. Chtěli jsme, aby to byly kvalitní týmy, které nás dostatečně prověří,“ podotýká Jirkal. „A co moje dovolená? Nějakou mít budu, ale určitě ji ovlivní fotbal,“ uzavírá s úsměvem.

Aktuálně

B-tým: Výhra nad Motorletem, dva góly dal Toula

dnes
Slávistické béčko odehrálo v sobotu dopoledne utkání ČFL na hřišti Motorletu a vyhrálo 3:1 díky dvěma gólům Touly a jedné trefě Douděry.

V neděli od 19:00 doma proti Hradci

včera
Úřadující mistři proti ligovému nováčkovi. Do Edenu v neděli v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY přijede Hradec Králové.

Informace pro fanoušky na DERBY

před 2 dny
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Další články