U15 halovým mistrem Česka!

Týden po úspěšné kvalifikaci na halové mistrovství čekal na tým U15 (ročník 2004) závěrečný turnaj v Třebíči. Sešívaní finále ovládli a stali se halovými mistry!

Úspěšná kvalifikace základem úspěchu

Cesta za titulem začala minulý víkend. To se sešívaní nejstarší žáci zúčastnili kvalifikace na samotný závěrečný turnaj. Kvalifikační klání se odehrála ve sportovní hale v Kladně.

Právě utkání s domácím Kladnem bylo prvním krůčkem v cestě za trofejí. Sešívaní zvítězili 7:2. Ve druhém zápase pak zvítězili 4:3 nad Jabloncem. Následovala těsná výhra 5:4 nad Viktorií Plzeň. Čtvrtý duel skončil vysokou výhrou Slavie nad Pískem v poměru 9:2. Kvalifikaci pak žáci U15 uzavřeli výhrou 4:2 nad Teplicemi.

Z kvalifikace tak Slavia postoupila bez ztráty jediného bodu.

Kvalifikace na Halové mistrovství České Republiky 2018, Kladno:

SK Slavia Praha U15 – SK Kladno U15 7:2
SK Slavia Praha U15 – FK Jablonec U15 4:2
SK Slavia Praha U15 – FK Viktoria Plzeň U15 5:4
SK Slavia Praha U15 – Písek U15 9:2
SK Slavia Praha U15 – FK Teplice U15 4:2

Suverénní Slavia dokráčela k titulu

Samotné halové mistrovství se pak odehrálo v Třebíči. Soupeřem sešívaných byly týmy Baníku Ostrava, Brna, Sparty, Pardubic a Sigmy Olomouc.

Na úvod finálového turnaje porazili sešívaní ostravský Baník 4:3. Ve druhém duelu pak přišla "tenisová" výhra 6:2. Skvělé výkony pokračovaly i ve třetím zápase, kdy byla soupeřem Sparta. Tu sešívaní porazili jednoznačně 5:1! Čtvrtý duel finálového klání skončil vysokou výhrou 7:1 nad Pardubicemi. Výsledky dalších utkání halové finále však už před posledním duelem přinesly jasného halového mistra U15, kterým se stala SK Slavia Praha! Sešívaní však nenechali nic náhodě a poslední duel nad Sigmou Olomouc zvládli parádně - vítězstvím 9:3!

Slavia U15 se tak stala halovým mistrem Česka! Sešívaní sebrali také individuální trofeje. Brankář Adam Dvořák si svými výkony vychytal cenu pro nejlepšího gólmana, Adam Beneš si pak vystřílel ocenění pro nejlepšího střelce!

Halové mistrovství České Republiky 2018, Třebíč

SK Slavia Praha U15 – FC Baník Ostrava U15 4:3
SK Slavia Praha U15 – Zbrojovka Brno U15 6:2
SK Slavia Praha U15 – AC Sparta Praha U15 5:1
SK Slavia Praha U15 – FK Pardubice U15 7:
SK Slavia Praha U15 –  SK Sigma Olomouc U15 9:3

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články