U13: Sešívaní ovládli Bican Cup!

Po sobotních bojích ve 29. ročníku turnaje Fair Play Cup v kategorii U11 se v neděli hrál ve sportovní hale v Edenu turnaj Bican Cup pro kategorii U13. Sešívaní obhájili loňské vítězství!

Rozpis zápasů:

Bohemians Praha 1905 - SK Slavia Praha 1:6 (Holub - 2x Jinoch, Zíka, Konečný, Boguaj, Zamazal)
HNK Hajduk Split – MŠK Žilina 2:3 (Orlić, Lončar - 2x Šárudi, Dikoš)
Burnley FC – DVTK 7:1 (2x Starkey, Lawton, Nehal, Dyson, Kamara, Vaughan - Rozgoniy)
FC Baník Ostrava - FC Zbrojovka Brno 2:6 (Rygol, Kyselý - 2x Neprelac, Baier, Bečva, Hložánek, Večeřa)
SK Slavia Praha - DVTK 9:1 (5x Zíka, Holub, Zima, Boguaj, Kroupa - Bánk)
MŠK Žilina – FC Zbrojovka Brno 4:3 (2x Šarudi, Hriňa, Dikoš - Tauš, Albert, Hložánek)
Burnley FC - Bohemians Praha 1905 2:4 (Rogers, Nehal - 2x Marek, Rosenvald, Chadžiev)
FC Baník Ostrava - HNK Hajduk Split 2:10 (Němčík, Hottek - 2x Krstanović, 2x R. Kanaet, 2x Pfeifer, Derek, Lončar, Rudić, Reić)
SK Slavia Praha - Burnley FC 11:1 (3x Holub, 2x Zamazal, 2x Kroupa, Zíka, Zima, Jinoch, Konečný - Ashton)
MŠK Žilina - FC Baník Ostrava 7:5 (Filo, Šarudi, Šinko, Hriňa, Horvát, Fiflík, Macura - 3x Kyselý, Rygol, Hottek)
DVTK - Bohemians Praha 1905 2:4 (Boldiszár, Benedek - Herák, Cupl, Sahula, Chadžiev)
FC Zbrojovka Brno – HNK Hajduk Split 2:8 (2x Večeřa - 2x Lončar, 2x Dragaš, Krstanovič, J. Kanaet, Kuzmanić, Pfeifer)

Boje o umístění:

Burnely FC – FC Baník Ostrava 6:4 (2x Rogers, 2x Vaughan, Brooks, Higgins – 2x Kyselý, Staněk, Němčík)
FC Zbrojovka Brno – DVTK 4:1 (Lopour, Baier, Tauš, Naprelac – Benedek)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 7:0 (2x Zamazal, 2x Kroupa, Zíka, Zima, Jinoch)
MŠK Žilina – Bohemians 1905 2:4 (Dikoš, Horvát – Rosenvald, Marek, Herák, Tichý)

FC Baník Ostrava – DVTK 4:2 (2x Kyselý, Imrich, Hottek – Benedek, Kaczwinszki)
Burnely FC – FC Zbrojovka Brno 4:8 (2x Lawton, Rogers, Higgins – 2x Naprelac, 2x Kříž, Lopour, Tauš, Oplt, Večeřa)
HNK Hajduk Split – MŠK Žilina 2:1 (Krstanović, Putica – Dikoš)
SK Slavia Praha – Bohemians 1905 6:1 (Kroupa, Zima, Boguaj, Zíka, Jinoch, Holub – Cupl)

Konečné umístění:
1. SK Slavia Praha
2. Bohemians 1905
3. HNK Hajduk Split
4. MŠK Žilina
5. FC Zbrojovka Brno
6. Burnley FC
7. FC Baník Ostrava
8. DVTK

Cenu pro nejlepšího střelce turnaje si vystřílel slávista Jan Zíka.

Winter Cup U13

V sobotu se pak na venkovní umělé trávě hrál turnaj Winter Cup U13. Hrálo se systémem 10+1 na celé hřiště s hrací dobou 1x 30 minut.

SK Slavia Praha – DVTK 1:1
MŠK Žilina – HNK Hajduk Split 0:1
Burnley FC – SK Slavia Praha 0:1
DVTK – MŠK Žilina 1:0
HNK Hajduk Split – Burnley FC 2:0
SK Slavia Praha – MŠK Žilina 2:0
HNK Hajduk Split – DVTK 3:0
MŠK Žilina – Burnley FC 0:2
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 0:4
DVTK – Burnley FC 0:0

Celkové pořadí:

1. HNK Hajbuk Split 12 bodů 10:0
2. SK Slavia Praha 7 bodů 4:5
3. DVTK 5 bodů 2:4
4. Burnley FC 4 bodů 2:3
5. MŠK Žilina 0 bodů 0:6

Aktuálně

V osmifinále Evropské ligy po šestnácti letech

dnes
Dvojzápas se španělskou Sevillou bude pro Slavii první účastí v osmifinále Evropské ligy od sezony roku 2002/2003, kdy na přelomu února a března sešívaní svedli vyrovnaný souboj s tureckým Beşiktaşem.

Plnili jsme taktiku, to byl klíč k úspěchu

dnes
Lukáš Masopust si připal první soutěžní start za Slavii a významným dílem přispěl k postupu v EL. „Na hřišti jsme nechali všechno a odměnilo nás to," radoval se po zápase.

Kam o víkendu na mládežnický fotbal?

dnes
Dorostenecké týmy čekají o víkendu zajímavé duely. Nejstarší tým hraje na půdě třetiligového Benešova, U16 čeká derby proti Spartě.

Další články