Na Valentýna do Edenu, Slavia hraje s Genkem! | SK Slavia Praha

Na Valentýna do Edenu, Slavia hraje s Genkem!

Valentýn se letos slaví jinak, v Edenu totiž hraje Slavia s Genkem! Vstupenky jsou ve volném prodeji na pokladnách i online.

O zápas prvního jarního kola Evropské ligy mezi Slavií a Genkem je mezi fanoušky velký zájem, vstupenky v nejlevnější kategorii C byly již vyprodány. Neváhejte proto s pořízením vstupenek. Na stáncích s občerstvením bude nachystána speciální nabídka, takže si na své přijde i vaše drahá polovička.

Vstupenky aktuálně můžete kupovat online a také na pokladnách v Edenu. Aktuální otevírací dobu pokladen naleznete i v sekci Vstupenky.

Vstupenky na venkovní zápas v Genku jsou již beznadějně vyprodané.

Otevírací doba

Aktuálně jsou v prodeji nejen vstupenky na Genk, ale také permanentky na jaro a vstupenky na Slovácko a do slávistického muzea.

Datum Den Otevírací doba Typy prodávaných vstupenek
13. 2. Středa 12:00 - 19:00 Permanentky, Genk, Slovácko a Museum
14. 2. Čtvrtek 10:00 - 20:30 Permanentky, Genk, Slovácko a Museum

Pokladny u vstupu č. 4 v Edenu u železniční trati jsou otevřeny vždy tři pracovní dny před domácím zápasem.

Pokladny u vstupu číslo 4 jsou v den zápasu otevřeny od 10 hodin až do konce prvního poločasu. Pokladny u vstupu číslo 2 jsou otevřeny v den zápasu dvě hodiny před začátkem utkání až do začátku zápasu.

Pokladny: U Slavie 1540/2a, 100 00 Praha 10, vstup číslo 4
E-mail: vstupenky@slavia.cz
Telefon: +420 272 118 311

Volný prodej

• probíhá online a na pokladnách v Edenu až do dne zápasu nebo do vyprodání
  • členové Odboru přátel a Fanklubu si mohou koupit vstupenku se slevou na jedno volné místo 10 % z ceníku Z3. Pro slevu online je potřeba zadat kód v nákupním košíku. Lze koupit online i na pokladnách (v případě, že si žádný lístek zatím nekoupili)
  • majitelé permanentky si mohou koupit lístek se slevou 10 % z ceníku Z3 pouze na pokladnách (v případě, že si žádný lístek zatím nekoupili)
  • na vstupenky lze uplatnit slevu pro seniory nad 63 let a držitele průkazu ZTP/TP pouze na pokladnách v Edenu
  • studentské vstupenky je možné koupit pouze na pokladnách v Edenu po předložení studentského průkazu
  • počet vstupenek na jednu osobu je omezen na 6 ks
  • lístky je možné koupit pouze online a vytisknout jako hometicket, anebo na pokladnách v Edenu, lístky nelze koupit na prodejních místech Ticketportalu z důvodu pravidel prodeje lístků na Evropskou ligu