Ngadeu dostal svolení odcestovat do Londýna

Stoper Michael Ngadeu dostal svolení odcestovat do Anglie. Na kamerunského obránce poslal nabídku v rámci výstupní klauzule celek Premier League Fulham.

Stoper sešívaných Michael Ngadeu odcestoval ve čtvrtek dopoledne ze soustředění v Portugalsku do Londýna. „V noci ze středy na čtvrtek poslal na Michaela nabídku v rámci výstupní klauzule Fulham. Hráč dostal svolení odcestovat do Londýna, kde budou probíhat jednání o jeho smlouvě. Současně probíhají také jednání mezi oběma kluby. Přestupní termín v Anglii končí ve čtvrtek o půlnoci, do té doby tak musí být přestup uzavřen, nebo neuzavřen,“ přiblížil situaci sportovní ředitel Jan Nezmar.

Kamerunský obránce přišel do Slavie v létě 2016 a vypracoval se v základní pilíř sešívané defenzivy. Za Slavii odehrál Michael Ngadeu v lize 63 zápasů v nichž vstřelil 7 branek. Z toho dokonce jednou hattrick do sítě Příbrami. V rámci Evropské ligy byl pak dvakrát za své výkony zvolen do nejlepší jedenáctky kola – nejprve na podzim 2017 za zápas s Astanou, kde se prosadil i gólově, podruhé v aktuální sezoně za utkání v Kodani.

V dresu národního mužstva se Ngadeu blýskl na Africkém poháru národů v úvodu roku 2017, kde i díky jeho dvěma brankám získal Kamerun trofej mistra Afriky. On sám byl navíc jmenován do hvězdné sestavy šampionátu.

Aktuálně

B-tým: Otočka a jasná výhra nad Rakovníkem

dnes
Sešívané béčko otočilo utkání s Rakovníkem a zvítězilo 4:1 po gólech Touly, Zeronika a dvou trefách Douděry.

Hvězdy Feyenoordu: Síla z Jižní Ameriky i domácí zkušenost

dnes
Slávisty v Holandsku čeká souboj proti červenobílému Feyenoordu. Na koho si budou muset dávat největší pozor?

Feyenoord: Titán, který nikdy nesestoupil

včera
Ve čtvrtek sešívané čeká první venkovní zápas v Evropské konferenční lize, na svém stadionu je přivítá slavný Feyenoord Rotterdam. Představení nizozemského velkoklubu jsme pro vás připravili v našem článku.

Další články