Sledujte fotbal v únoru zadarmo v O2 TV!

Nemůžete dorazit na stadion a přitom nechcete o zápas přijít? Pro všechny fanoušky Slavie máme řešení, jak nic nezmeškat a ještě si fotbal užít z pohodlí domova.

Jako hrdý partner FORTUNA:LIGY právě vám nejvěrnějším fanouškům O2 přináší možnost sledovat díky službě O2 TV Sport Pack ten nejlepší fotbal až do konce února úplně zadarmo.

Jak na to? Aktivace služby je snadná, stačí se TADY zaregistrovat a O2 vám pošle přihlašovací údaje. Přihlásíte se a můžete se dívat.

Máte rádi kromě sportu také filmy, dokumenty nebo seriály? Pořiďte si O2 TV v plné verzi! Teď ji můžete mít už od 299 korun na měsíc. Kromě bohaté programové nabídky vám služba umožní sledovat všechny vysílané pořady až 7 dní zpětně, nahrávat si je a (nejen) sport si naplno vychutnat v multidimenzi.

Dopřejte si špičkový sportovní zážitek přímo ve vlastním obýváku! Více se dozvíte na www.o2.cz/tv.

Aktuálně

Informace k zápasu UEFA Youth League v Dortmundu

včera
Chystáte se na cestu do Dortmundu na poslední zápas sešívaných v Lize mistrů? Přijďte podpořit i tým U19, který je v mládežnické Lize mistrů jediný bod od postupu ze skupiny.

Vstupenky na České Budějovice v předprodeji

včera
Vstupenky na domácí zápas s Českými Budějovicemi, který se hraje 15. prosince od 17:00, jsou v předprodeji v cenové kategorii Z1.

Mikuláš naděloval v Edenu

před 2 dny
Ačkoliv standardně chodí až 5. prosince, do dětského sektoru na Sinobo Stadium si našel Mikuláš cestu už na nedělním utkání s Karvinou. A spolu s ním i řada doprovodných aktivit pro děti.

Další články