V dobrém mužstvu se branky střílí dobře, usmíval se Pavel Fořt

Pavel Fořt vykopal s Plzní postup do první ligy, v nadcházející sezóně se ale bývalým spoluhráčům postaví do cesty. Služby mladého útočníka si už v únoru zajistili červenobílí. Nadějný fotbalista, který si šestnácti góly vystřílel stříbrnou pozici mezi kanonýry druhé nejvyšší soutěže, si v pondělí poprvé zatrénoval se Slavií.
Pavel Fořt vykopal s Plzní postup do první ligy, v nadcházející sezóně se ale bývalým spoluhráčům postaví do cesty. Služby mladého útočníka si už v únoru zajistili červenobílí. Nadějný fotbalista, který si šestnácti góly vystřílel stříbrnou pozici mezi kanonýry druhé nejvyšší soutěže, si v pondělí poprvé zatrénoval se Slavií. „Budu mít těžkou úlohu, jsou tady vynikající útočníci. Konkurence je veliká. I přesto se budu snažit prosadit,“ svěřoval se na Strahově, obklopen hloučkem novinářů.

Co skoro dvacetiletý Fořt očekává od skoku do nejvyšší soutěže? „Určitě je v tom rozdíl, ve druhé lize je to hodně o bojovnosti, v první je víc techniky,“ porovnává. „Ale v dobrém mužstvu se branky střílí vždycky dobře,“ usmívá se čerstvý slávista, který si zatím nejvíc rozumí s bratry Doškovými, také Plzeňáky. „A ještě znám Martina Latku,“ připomíná další posilu týmu trenéra Miroslava Beránka.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články