Slavia zkouší fotbalisty z australské ligy

O místo ve Slavii budou v právě zahájené přípravě bojovat dva slovenští fotbalisté – Miloš Malatinec a Slavomír Lukáč. Nepřicházejí však od našich východních sousedů, ale až z daleké Austrálie. Na testy je přivedl asistent trenéra Miroslav Jirkal.
O místo ve Slavii budou v právě zahájené přípravě bojovat dva slovenští fotbalisté – Miloš Malatinec a Slavomír Lukáč. Nepřicházejí však od našich východních sousedů, ale až z daleké Austrálie. Na testy je přivedl asistent trenéra Miroslav Jirkal. „Tip jsem dostal od manažera, který jim chtěl najít uplatnění v Německu. Oni se ale rozhodli, že by chtěli začít tady. Česko je jim přeci jen bližší,“ řekl Jirkal.

Devatenáctiletý brankář Miloš Malatinec žije v Austrálii již osm let, v poslední době ale projevil přání pokračovat v kariéře v Evropě. Dvaadvacetiletý obránce či defenzivní záložník Slavomír Lukáč prošel slovenskými juniorskými výběry a stejně jako jeho kolega by nyní rád působil v Evropě. Oba hráči nastupovali v nejvyšší australské soutěži.

Foto, zleva:
Miloš Malatinec, Slavomír Lukáč

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články