Informace pro fanoušky mířící do Příbrami

V neděli hrajeme od 17:30 v Příbrami, na zápas se chystají stovky slávistů. Přečtěte si informace pro fanoušky.

Pro fanoušky Slavie je v Příbrami vyhrazena severní tribuna 2003, ke které je přístup pouze ze severu vchodem a východem pro příznivce hostů. Očekáváme, že do Příbrami se vydá několik stovek slávistů, buďte u pokladen u vstupu do sektoru včas, ať se netvoří dlouhé fronty na lístky. Cena vstupenky je 100 korun, pokladny i brány stadionu se otevírají v 15:30. Kapacita sektoru hostů je 800 míst. 

1.FK Příbram vychází vstříc fanouškům Slavie (rodiny s dětmi), kteří nechtějí sledovat zápas z kotle fanoušků Slavie, a vyčlenil pro tyto diváky sektor A2 na tribuně MARILA řady 1-6! Návštěvníci si zakoupí vstupenky na vstupu domácích příznivců a půjdou na zmíněný sektor A2.

K příjezdu využijte příjezdovou z ulice Rožmitálská ulicí Ke Stadionu (v mapce vyznačeně modře). Fanoušci mohou k parkování využít parkoviště, které se nachází směrem za severní tribunou u ulice Ke Stadionu (v mapce vyznačeno červeně).

U vstupu do sektoru hostů bude prováděna dechová kontrola na alkohol, stejně tak důkladná osobní kontrola a kontrola všech příručních tašek. Pokud někdo z fanoušků poruší jakýkoliv bod návštěvního řádu, může být vyveden ze stadionu bez nároku na vrácení vstupného.

Pokud byste rádi vyrazili Slavii podpořit, v autobuse Fanklubu zbývají volná místa. Hlásit se můžete až do pátku 15. 3. přes registrační formulář na webu Fanklubu. Výjezd Tribuny Sever bude taktéž autobusem a více informací si přečtěte na jejich webu.

Aktuálně

Všichni jsme šli za společným cílem

včera
Slavia po 77 letech vyhrála v jedné sezoně ligu i pohár a získala double. „Sezona se dá nazvat téměř dokonalou," říká po finálové výhře nad Baníkem asistent trenér Jaroslav Köstl.

Bylo to sladké vítězství, usmívá se Masopust

včera
Gólem na 2:0 udělal tečku na vítězství sešívaných v domácím poháru: „Bylo to čtvrté finále, konečně bylo pro mě vítězné," těší střelce druhého gólu.

Spolu máme double!

včera
Slavia zvítězila ve finále MOL Cupu nad Ostravou 2:0 a jen pár dní po zisku ligového titulu tak zkompletovala po dlouhých 77 letech unikátní double!

Další články