Informace pro fanoušky mířící do Příbrami

V neděli hrajeme od 17:30 v Příbrami, na zápas se chystají stovky slávistů. Přečtěte si informace pro fanoušky.

Pro fanoušky Slavie je v Příbrami vyhrazena severní tribuna 2003, ke které je přístup pouze ze severu vchodem a východem pro příznivce hostů. Očekáváme, že do Příbrami se vydá několik stovek slávistů, buďte u pokladen u vstupu do sektoru včas, ať se netvoří dlouhé fronty na lístky. Cena vstupenky je 100 korun, pokladny i brány stadionu se otevírají v 15:30. Kapacita sektoru hostů je 800 míst. 

1.FK Příbram vychází vstříc fanouškům Slavie (rodiny s dětmi), kteří nechtějí sledovat zápas z kotle fanoušků Slavie, a vyčlenil pro tyto diváky sektor A2 na tribuně MARILA řady 1-6! Návštěvníci si zakoupí vstupenky na vstupu domácích příznivců a půjdou na zmíněný sektor A2.

K příjezdu využijte příjezdovou z ulice Rožmitálská ulicí Ke Stadionu (v mapce vyznačeně modře). Fanoušci mohou k parkování využít parkoviště, které se nachází směrem za severní tribunou u ulice Ke Stadionu (v mapce vyznačeno červeně).

U vstupu do sektoru hostů bude prováděna dechová kontrola na alkohol, stejně tak důkladná osobní kontrola a kontrola všech příručních tašek. Pokud někdo z fanoušků poruší jakýkoliv bod návštěvního řádu, může být vyveden ze stadionu bez nároku na vrácení vstupného.

Pokud byste rádi vyrazili Slavii podpořit, v autobuse Fanklubu zbývají volná místa. Hlásit se můžete až do pátku 15. 3. přes registrační formulář na webu Fanklubu. Výjezd Tribuny Sever bude taktéž autobusem a více informací si přečtěte na jejich webu.

Aktuálně

Derby je největší zápas v Česku, ví Masopust

včera
Lukáš Masopust před nedělním zápasem se Spartou označil derby za jeden z vrcholů podzimu, kterému on i ostatní hráči přikládají obrovský význam. „Je to největší zápas v rámci české ligy."

Koukal jsem na San Siro v televizi, teď jsem tu dal gól

před 2 dny
Peter Olayinka podtrhl svůj skvělý výkon gólem do sítě Interu, díky kterému si si sešívaní odváží z Milána bod. ​„Dát gól na San Siru je něco neuvěřitelného," radoval se po zápase.

Fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity

před 2 dny
​Ondřej Kolář Slavii několikrát v zápase významně svými zákroky podržel. „Kluci předvedli fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity," hodnotil po zápase.

Další články