Vstupenky na Liberec jsou v prodeji, děti do 15 let zdarma

V sobotu 30. března v 17:30 přivítáme na Sinobo stadionu Slovan Liberec, vstupenky jsou v prodeji online i na pokladnách.

Ve 26. kole FORTUNA:LIGY se uktáme se Slovanem Liberec. Vstupenky jsou již v prodeji a koupit je můžete níže v tomto článku a také na pokladnách Sinobo Stadionu, otevírací dobu naleznete v sekci Vstupenky

Děti do 15 let zdarma

Všechny děti do 15 let mají nárok na jednu dětskou vstupenku zdarma. Stačí přijít na pokladny Sinobo stadionu v otevírací době pokladen a doložit datum narození (např. kartička zdravotní pojišťovny). Při vstupu na stadion v den zápasu pak mějte doklad s sebou, neboť na něj můžete být tázáni.

Vstupenky v prodeji

Aktuálně lze zakoupit nejen vstupenky na Liberec, ale také vstupenky na Ligu mistryň a stále i permanentní vstupenky na jaro. O tom, jak se permanentky vyplatí, čtěte zde

Kupujte  online a na pokladnách. Aktuální otevírací dobu naleznete v sekci Vstupenky.

Při nákupu online si můžete lístek z pohodlí domova vytisknout jako hometicket. Případně lístek můžete koupit na jednom z 796 prodejních míst Ticketportalu v blízkosti vašeho bydliště. V internetovém prodeji je možné zakoupit i dětský lístek pro děti do 15 let nebo 150 cm. Přes online prodej si můžete koupit zároveň i parkovací místo na utkání na parkovišti P2.

Na lístky je možné při nákupu na pokladnách uplatnit 20% slevu pro seniory nad 63 let a 10 % pro držitele průkazu ZTP/TP. Na další vstupenky mohou členové Odboru přátel a Fanklubu v online prodeji uplatnit slevu 10 %.

Při nákupu online i na pokladně můžete současně uplatnit slávistickou Cashback card a získat část peněz za lístek zpět.

Vstupenku na zápas je třeba vytisknout. Na displeji mobilního telefonu nelze vstupenku na turniketech přečíst, fanoušky proto nemůžeme pustit na Sinobo Stadium.

Aktuálně

Vstupenky na čtvrtfinále MOL Cupu v prodeji

včera
Slavia ve čtvrtfinále MOL cupu přivítá v úterý 2. dubna v 19:20 v Edenu tým MFK Karviná. Majitelé permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, ostatní fanoušci si mohou koupit vstupenky v online prodeji a na pokladnách.

Přijeďte na fotbal včas a pomocí MHD!

včera
S blížícími se fotbalovými superduely, které se v Sinobo Stadium v nejbližších týdnech odehrají, pro vás přinášíme souhrn doporučení ohledně dopravy na stadion.

Začal online předprodej vstupenek pro permanentkáře na Chelsea

včera
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Další články