Stáhněte si tapetu ze zápasu se Sevillou

Pozápasovou fotku hráčů, realizačního týmu a fanoušků zveřejňujeme v několika verzích ke stažení. Zkrášlete si své pracovní prostředí, facebookový profil, nebo třeba nástěnku.

Tapetu jsme připravili ve třech variantách dle různých velikostí. Níže se můžete na všechny varianty podívat, do počítače/mobilu si tapetu stáhnete kliknutím na "stáhnout"! Na mobil doporučujeme použít tapetu níže a zapnout si posouvání tapety, aby vám na ploše nikdo nechyběl. 

Protože všichni dohromady SPOLU PÍŠEME HISTORII!

Rozměr 2560x1080

stáhnout

Rozměr 1920x1080

stáhnout

Rozměr 1280x1024

stáhnout

Na facebookový profil

stáhnout

Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články