ONLINE: Slavia hraje v Příbrami

Od 17:30 hrají sešívaní utkání 25. kolo FORTUNA:LIGY. Slavia nastoupí na půdě Příbrami.

Zranění stále nepustí do hry Petra Ševčíka. Dlouhodobě nemá trenér Jindřich Trpišovský k dispozici zraněné Jakuba Hromadu a Stanislava Tecla. Trest za čtyři žluté karty si proti Příbrami odpyká Tomáš Souček.

Branku hájí Ondřej Kolář. Na pravý kraj obrany se vrací Vladimír Coufal, na opačném kraji pak naskočí Jaroslav Zelený. Stoperskou dvojici tvoří Michael Ngadeu a Ondřej Kúdela.

Místo Tomáše Součka operuje ve středu záložní řady Alex Král, spolu s ním pak ve středu pole hraje Josef Hušbauer a Alex Baluta.

Pozice křídel patří Jaromíru Zmrhalovi a Peteru Olayinkovi. Na hrotu se pak rve kapitán Milan Škoda.

Sestava: Kolář - Coufal, Kúdela, Ngadeu, Zelený - Král, Hušbauer - Olayinka, Baluta, Zmhral - Škoda
Náhradníci: Kovář - van Buren, Stoch, Deli, Frydrych, Traoré, Masopust

TEXTOVÝ ONLINE Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE:

Aktuálně

Věřím, že kádr udržíme pohromadě

dnes
Úlevu cítí po zisku mistrovského titulu sportovní ředitel Slavie Jan Nezmar. „Krizové momenty přišly kolem velkých zápasů v Evropské lize. Před kluky i celým realizačním týmem musím smeknout," říká po zápase s Baníkem.

Hrozně moc si titulu cením, hodnotí Souček

včera
Klíčová opora sešívaných v této sezoně Tomáš Souček si na své konto připsal už druhý mistrovský titul. Tentokrát si ale titulu cení mnohem více.

Jsem šťastný, jak jsme se v sezoně prezentovali

včera
Sešívaní díky remíze na hřišti ostravského Baníku získali po roční pauze další ligový titul. „Nebyl to top výkon, věřil jsem ale, že to dotáhneme. Byl jsem klidný,” říká trenér Jindřich Trpišovský.

Další články