ONLINE: Slavia hraje v Příbrami

Od 17:30 hrají sešívaní utkání 25. kolo FORTUNA:LIGY. Slavia nastoupí na půdě Příbrami.

Zranění stále nepustí do hry Petra Ševčíka. Dlouhodobě nemá trenér Jindřich Trpišovský k dispozici zraněné Jakuba Hromadu a Stanislava Tecla. Trest za čtyři žluté karty si proti Příbrami odpyká Tomáš Souček.

Branku hájí Ondřej Kolář. Na pravý kraj obrany se vrací Vladimír Coufal, na opačném kraji pak naskočí Jaroslav Zelený. Stoperskou dvojici tvoří Michael Ngadeu a Ondřej Kúdela.

Místo Tomáše Součka operuje ve středu záložní řady Alex Král, spolu s ním pak ve středu pole hraje Josef Hušbauer a Alex Baluta.

Pozice křídel patří Jaromíru Zmrhalovi a Peteru Olayinkovi. Na hrotu se pak rve kapitán Milan Škoda.

Sestava: Kolář - Coufal, Kúdela, Ngadeu, Zelený - Král, Hušbauer - Olayinka, Baluta, Zmhral - Škoda
Náhradníci: Kovář - van Buren, Stoch, Deli, Frydrych, Traoré, Masopust

TEXTOVÝ ONLINE Z UTKÁNÍ NAJDETE ZDE:

Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články