Balíček vstupenek na Spartu a Olomouc v předprodeji od čtvrtka

Předprodej balíčku vstupenek na MOL Cup se Spartou a ligový zápas s Olomoucí začne ve čtvrtek. Více informací zveřejníme již brzy.

MOL Cup se Spartou se hraje ve středu 24. dubna a ligový zápas s Olomouci pak bude 27. dubna. Oba zápasy se hrají na Sinobo Stadium pár dní po sobě.

Aktuálně čekáme na rozhodnutí Disciplinární komise ohledně případného trestu na následující dva duely Slavie. Následně budeme moci začít s předprodejem vstupenek na oba zápasy.

Navíc jsme připravili přednostní předprodej pro permanentkáře a členy Odboru Přátel a Fanklubu, prodávat budeme oba zápasy najednou v balíčku. Podrobnosti a ceník zveřejníme již brzy. 

Aktuálně

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

včera
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

včera
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Další články