Balíček vstupenek na Spartu a Olomouc v předprodeji od čtvrtka

Předprodej balíčku vstupenek na MOL Cup se Spartou a ligový zápas s Olomoucí začne ve čtvrtek. Více informací zveřejníme již brzy.

MOL Cup se Spartou se hraje ve středu 24. dubna a ligový zápas s Olomouci pak bude 27. dubna. Oba zápasy se hrají na Sinobo Stadium pár dní po sobě.

Aktuálně čekáme na rozhodnutí Disciplinární komise ohledně případného trestu na následující dva duely Slavie. Následně budeme moci začít s předprodejem vstupenek na oba zápasy.

Navíc jsme připravili přednostní předprodej pro permanentkáře a členy Odboru Přátel a Fanklubu, prodávat budeme oba zápasy najednou v balíčku. Podrobnosti a ceník zveřejníme již brzy. 

Aktuálně

Michael Ngadeu přestupuje do Gentu

včera
Obránce sešívaných Michael Ngadeu opouští po třech letech Slavii. V pátek byly doladěny všechny formality a osmadvacetiletý reprezentant Kamerunu přestoupil do belgického Gentu, který aktivoval jeho výstupní klauzuli.

Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

před 3 dny
O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Probíhá volný prodej permanentek na sezonu 2019/2020

před 3 dny
Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na novou sezonu, právě teď probíhá volný prodej. V článku najdete informace k nákupu.

Další články