Vstupenky na Jablonec jsou ve volném prodeji

Zápas s Jabloncem se bude hrát ve středu 15. května od 20:00. Vstupenky jsou ve volném prodeji.

Ve 3. kole nadstavby FORTUNA:LIGY přivítáme v Sinobo Stadium tým z Jablonce. 

Uzavřené sektory

Disciplinární komise potrestala klub SK Slavia Praha za porušení povinností pořádajícího klubu (pronesení a použití pyrotechniky vedoucí k přerušení utkání a nevhodné pokřiky fanoušků) v utkání MOL Cupu proti AC Sparta Praha peněžitou pokutou ve výši 100 tisíc korun a trest uzavření části stadionu v sektorech 106-110 (tribuna Sever) na dvě domácí soutěžní utkání.

První utkání, na které se trest vztahuje, je to středeční s Jabloncem. Fanoušci z Tribuny Sever budou mít své místo jisté na jihu. Fanouškům s permanentkou na jihu nabídneme místo v sektoru 111 a 112. Všem permanentkářům na tribuně Františka Pláničky (jižní tribuna) pošleme email s informacemi a náhradní místa pro ně budeme mít k dispozici i v den zápasu.

Sektor 112 je ve vyšší cenové kategorii. Sektor 111 ve stejné. Otázka, který sektor je lepší či ne velice individuální. Jelikož máme zavřenou tribunu Sever a majitelé těchto permanentek se po dohodě přesunou na Tribunu Františka Pláničky rozhodli jsme se pro Vás alokovat konkrétní místa v sektorech 111 a 112.

Náhradní místo obdržíte u vstupu č.4 po projití přes turniket. Předložíte platnou permanentní vstupenku na Tribunu Františka Pláničky a obdržíte vstupenku do sektoru 111 či 112.

V důsledku zákazu a přesunu fanoušků prosíme všechny fanoušky, aby na stadion šli standardním vchodem. Tedy fanoušci na Tribunu Sever musí jít vstupy č. 1 a 2, vstupem č.4 nebude možné aby se na stadion dostali!

Volný prodej

Vstupenky jsou už ve volném prodeji online. Od úterý budou vstupenky v prodeji i na pokladnách. Cenová kategorie je Z3, na podrobný ceník se můžete podívat zde. Při vstupu na stadion nestačí ukázat čárový kód v telefonu, vstupenku je třeba vytisknout.

Na lístky je možné při nákupu na pokladnách uplatnit 20% slevu pro seniory nad 63 let a 10 % pro držitele průkazu ZTP/TP. Na další vstupenky mohou členové Odboru přátel a Fanklubu v online prodeji uplatnit slevu 10 %.

Vstupenky na všechny zbývající domácí zápasy budou v (před)prodeji jednotlivě, žádný balíček vstupenek nechystáme.

Aktuálně

Hráči na hostování: Gól Baluty rozhodl o vítězství nad Budějovicemi

dnes
Jak se v uplynulých třech kolech dařilo hráčům na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

Další články