Slavíme double!

Sedmasedmdesát let čekali sešívaní na to, až opět získají double a to se jim povedlo právě teď! Pojďte si s námi v Sinobo Stadium užít nejen 293. derby se Spartou, ale i doprovodný program.

Když sešívaní získali titul před dvěma lety, bylo to v exilu na Strahově. Tentokrát ale budeme všichni společně slavit doma! V jihozápadním roh stadionu jsme tak vybudovali pro nedělní zápas pódium, které bude hostit nejen předzápasové studio, ale i následné oslavy. Takže po finálním hvizdu ze stadionu rozhodně neodcházejte!

Po skončení utkání proběhne na hrací ploše tradiční předávaní medailí a poháru pro nejlepší prvoligový tým, tím ale odpoledne v Edenu zdaleka nekončí, jen se přesouváme na podium v rohu stadionu. Oslavy, které se minule konaly ve Žlutých lázních, tak tentokrát proběhnou přímo na stadionu!

Všem slávistům se přijde představit mistrovský tým U19, který se na jaře blýskl například sedmi góly do sítě Sparty a který ještě čeká souboj s mistrem Slovenska.

Na podium se pak vrátí A-tým, aby spolu s fanoušky ještě jednou pořádně oslavil končící úspěšnou sezonu.

Po celou dobu pro vás zůstanou otevřené stánky v koridoru. Organizační informace k nedělnímu derby čtěte zde.

Většinu oslav si můžete užít přímo z trávníku, přesto všechny prosíme - vydržte po finálním hvizdu na svých místech, užijte si mistrovskou děkovačku a nechte nás v mezičase nachystat závěrečný ceremoniál. Děkujeme!

Aktuálně

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

dnes
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Hvězdy Haify: Kapitán Amerika i světoběžník ze Surinamu

dnes
Slávisty ve čtvrtek čeká třetí kolo Evropské konferenční ligy na půdě izraelského Maccabi Haifa. Na koho si sešívaní musí dát největší pozor?

Další články