Brankářka Bára Votíková vydává knihu!

O tom, že si člověk může plnit své sny, ví své. Je jí teprve dvaadvacet let a kromě toho, že se jí velmi daří ve sportovní kariéře a úspěšně reprezentuje fotbalový klub SK Slavia Praha, je také jednou z nejsledovanějších českých youtuberek.

Její vtipná videa v současnosti sleduje více než 420 tisíc lidí. O kom je řeč? O Báře Votíkové, která se rozhodla žít svůj život trochu jinak.

Existuje nějaký tajný recept, jak se stát úspěšnou a oblíbenou youtuberkou? Jak se krok po kroku vypracovat na pozici profesionální sportovkyně? Jak být svá, nic nepředstírat, a přitom inspirovat statisíce sledujících? Je za tím vším spousta dřiny a odříkání nebo stačí mít hlavu plnou nápadů a vizí? To vše Bára prozradí ve své nové knize Bára Votíková: Trochu jinak.

Knihu najdete od 6. června u svého knihkupce nebo na www.albatrosmedia.cz. Bára jí pokřtí v pondělí 10.6. v pražské Stromovce na „Gauči“ od 18:30 hodin, tak si to nenechte ujít!

Bára Votíková

  • Brankářka české ženské fotbalové reprezentace a SK Slavia Praha a úspěšná youtuberka pochází z Plas u Plzně, kde začínala s fotbalem v osmi letech.
  • Královna sociálních sítí, kde ji sledují statisíce Čechů a Slováků.
  • Její vtipná videa na YouTube odebírá více než 400 sta tisíc lidí, na Instagramu má 291 tisíc followerů.

Aktuálně

Hráči na hostování: Gól Baluty rozhodl o vítězství nad Budějovicemi

dnes
Jak se v uplynulých třech kolech dařilo hráčům na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

Další články