Brankářka Bára Votíková vydává knihu!

O tom, že si člověk může plnit své sny, ví své. Je jí teprve dvaadvacet let a kromě toho, že se jí velmi daří ve sportovní kariéře a úspěšně reprezentuje fotbalový klub SK Slavia Praha, je také jednou z nejsledovanějších českých youtuberek.

Její vtipná videa v současnosti sleduje více než 420 tisíc lidí. O kom je řeč? O Báře Votíkové, která se rozhodla žít svůj život trochu jinak.

Existuje nějaký tajný recept, jak se stát úspěšnou a oblíbenou youtuberkou? Jak se krok po kroku vypracovat na pozici profesionální sportovkyně? Jak být svá, nic nepředstírat, a přitom inspirovat statisíce sledujících? Je za tím vším spousta dřiny a odříkání nebo stačí mít hlavu plnou nápadů a vizí? To vše Bára prozradí ve své nové knize Bára Votíková: Trochu jinak.

Knihu najdete od 6. června u svého knihkupce nebo na www.albatrosmedia.cz. Bára jí pokřtí v pondělí 10.6. v pražské Stromovce na „Gauči“ od 18:30 hodin, tak si to nenechte ujít!

Bára Votíková

  • Brankářka české ženské fotbalové reprezentace a SK Slavia Praha a úspěšná youtuberka pochází z Plas u Plzně, kde začínala s fotbalem v osmi letech.
  • Královna sociálních sítí, kde ji sledují statisíce Čechů a Slováků.
  • Její vtipná videa na YouTube odebírá více než 400 sta tisíc lidí, na Instagramu má 291 tisíc followerů.

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články