Brankářka Bára Votíková vydává knihu!

O tom, že si člověk může plnit své sny, ví své. Je jí teprve dvaadvacet let a kromě toho, že se jí velmi daří ve sportovní kariéře a úspěšně reprezentuje fotbalový klub SK Slavia Praha, je také jednou z nejsledovanějších českých youtuberek.

Její vtipná videa v současnosti sleduje více než 420 tisíc lidí. O kom je řeč? O Báře Votíkové, která se rozhodla žít svůj život trochu jinak.

Existuje nějaký tajný recept, jak se stát úspěšnou a oblíbenou youtuberkou? Jak se krok po kroku vypracovat na pozici profesionální sportovkyně? Jak být svá, nic nepředstírat, a přitom inspirovat statisíce sledujících? Je za tím vším spousta dřiny a odříkání nebo stačí mít hlavu plnou nápadů a vizí? To vše Bára prozradí ve své nové knize Bára Votíková: Trochu jinak.

Knihu najdete od 6. června u svého knihkupce nebo na www.albatrosmedia.cz. Bára jí pokřtí v pondělí 10.6. v pražské Stromovce na „Gauči“ od 18:30 hodin, tak si to nenechte ujít!

Bára Votíková

  • Brankářka české ženské fotbalové reprezentace a SK Slavia Praha a úspěšná youtuberka pochází z Plas u Plzně, kde začínala s fotbalem v osmi letech.
  • Královna sociálních sítí, kde ji sledují statisíce Čechů a Slováků.
  • Její vtipná videa na YouTube odebírá více než 400 sta tisíc lidí, na Instagramu má 291 tisíc followerů.

Aktuálně

V sobotu od 19:30 proti Bohemians. Nezapomeňte na střelnici!

dnes
V nedělním domácím zápase proti Bohemians nebude chybět Fortuna fotbalová střelnice! Atrakci si s předstihem vyzkoušeli i hráči Slavie, kteří díky čtrnácti vstřeleným brankám vytvořili nový rekord. Soutěžit můžete i vy!

Sedmý díl TOTÁLN! SEZONY ve SLAVIA MUSEUM 29. srpna

dnes
Exkluzivní premiéra sedmého dílu TOTÁLN! SEZONY se z provozních důvodů posouvá na čtvrtek 29. srpna.

Střelce jsem měl nastudovaného, prozradil Kolář

dnes
Ondřej Kolář se stal díky chycené penaltě Omraniho hrdinou utkání v Kluži. ​„Všichni cítíme, že je postup blízko, ale musíme si uvědomit, že jsme teprve v poločase," uklidňoval euforii.

Další články