B tým: Rozpis letní přípravy

Sezona 2018/2019 byla poslední, kdy se v Česku hrála Juniorská liga. Od nové sezony tak Slavia zakládá B-tým, který bude hrát třetí nejvyšší soutěž.

B-tým začíná přípravu na Českou fotbalovou ligu stejně jako A-tým, tedy 17. června. V červenci pak sešívané čeká soustředění v Nymburce, na programu je prozatím také pět přípravných duelů. Právě na soustředění v Nymburce se Slavia utká s juniorským celkem Slasku Wroclav. Další utkání odehrají sešívaní v Popradu, kde změří síly s juniorkou londýnského Arsenalu.

Další dvě přípravná střetnutí se odehrají na Xaverově, soupeřem Slavie budou taktéž třetiligové celky Litoměřicka a Štěchovic. Generálka na třetí ligu je na programu v Benešově. ČFL pak startuje o víkendu 10. - 11. srpna.

Plán letní přípravy:

17. června
Zahájení letní přípravy

10. - 15. července
Soustředění Nymburk

13. července
SK Slavia Praha B - Slask Wroclaw II, 14:00, Nymburk

18. července
Arsenal Londýn U23 - SK Slavia Praha B, 11:00, Poprad

24. července
SK Slavia Praha B - FK Litoměřicko, 17:00, Xaverov

27. července
SK Slavia Praha B - Štěchovice, 11:00, Xaverov

3. srpna
Benešov - SK Slavia Praha B, 10:15, Benešov

10. srpna
Start ČFL

Rozpis přípravy může doznat změn, o kterých budeme informovat.

Aktuálně

Takticky i mentálním nastavením to byl skvělý výkon

včera
Slávisté ovládli 294. derby a na Letné porazili Spartu jasně 3:0. ​„Jsme rádi, že jsme na hřišti udrželi emoce a utkání se nezvrhlo v nějaký boj nebo válku," těší po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Vyhráli jsme zaslouženě, pyšnil se Souček

včera
Tomáš Souček s kapitánskou páskou na paži otevřel z penalty gólový účet 294. derby. ​„Předvedli jsme dobrý fotbal a vyhráli zaslouženě,“ pyšnil se po výhře 3:0 na hřišti Sparty.

Ani jsem se nepoznával, jak mnou cloumaly emoce

včera
Pro brankáře je zápas s čistým kontem vždy tou největší odměnou. O to více, když se to povede v derby se Spartou. „Kluci ukázali, že jsou nabušení,“ chválil Ondra Kolář po zápase spoluhráče.

Další články