Termíny úvodních kol FORTUNA:LIGY

Přesné časy výkopů úvodních tří kol FORTUNA:LIGY byly zveřejněny.

Kvůli výměně trávníku odehrají slávisté úvodní dva zápasy nové sezony na venkovních hřištích. V prvním kole nadcházejícího ročníku vyzvou sešívaní na zlínském stadionu Letná v pondělí 15. července od 18:00 místní Fastav. V druhém hracím týdnu FORTUNA:LIGY zavítají slávisté na hřiště severočeských Teplic, se kterými se střetnou v neděli 21. července v 19 hodin.

Prvním domácím zápasem slávistické sezony bude utkání proti Olomouci, se kterou se sešívaní střetnou v Sinobo Stadium v neděli 28. července opět od 19:00. Všechna utkání budou vysílána živě na kanále O2 TV Sport.

1. koloZlín - Slaviapondělí 15. července od 18:00
2. koloTeplice - Slavianeděle 21. července od 19:00
3. koloSlavia - Olomoucneděle 28. července od 19:00

Aktuálně

Michael Ngadeu přestupuje do Gentu

včera
Obránce sešívaných Michael Ngadeu opouští po třech letech Slavii. V pátek byly doladěny všechny formality a osmadvacetiletý reprezentant Kamerunu přestoupil do belgického Gentu, který aktivoval jeho výstupní klauzuli.

Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

před 3 dny
O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Probíhá volný prodej permanentek na sezonu 2019/2020

před 3 dny
Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na novou sezonu, právě teď probíhá volný prodej. V článku najdete informace k nákupu.

Další články