TOTÁLN! SEZONA exkluzivně ve Slavia Museum

První díl dokumentu o slávistické jízdě sezonou 2018/19 můžete vidět v premiéře už ve čtvrtek 27. června v rámci prohlídky Slavia Museum!

Buďte mezi prvními, kteří si znovu prožijí atmosféru sezony 2018/19! První díl dokumentu TOTÁLNÍ SEZONA bude k vidění exkluzivně už ve čtvrtek 27. června v rámci speciální prohlídky Slavia Museum. Muzeum otevře své brány v 18:30, samotné promítání je naplánováno na 19:00. Po zhlédnutí prvního dílu dokumentu se budou moci návštěvníci zapojit do besedy s gólmanem Přemyslem Kovářem a dalšími členy A-týmu Slavie.

Vstupenky můžete zakoupit kliknutím na odkaz na síti Ticketportal. Cena vstupného je 150 Kč, zvýhodněné vstupné pak pořídíte za 100 Kč.

Osmidílný seriál TOTÁLNÍ SEZONA se na Slavia TV na Youtube začne vysílat 1. července 2019. Přinese pohled do zákulisí slávistického A-týmu v nejúspěšnější sezoně novodobé historie klubu. Autorská dvojice Michal Býček a Petr Končal prožila celou sezonu jako součást A-týmu, vše podrobně zaznamenávala, a dokument tak divákům přinese neopakovatelnou možnost poznat, jak se velký úspěch zrodil.

První díl mapuje slávistický podzim od příchodu prvních posil, přes přípravu a výborný ligový začátek až po klíčový zápas Evropské ligy doma proti Zenitu Petrohrad. V dalších dílech se pak můžete těšit na exkluzivní záběry, které pořídili autoři dokumentu třeba o přestávkách vypjatých zápasů nebo které zachytily „skryté" kamery na lavičce Slavie a v kabině A-týmu.

Aktuálně

Michael Ngadeu přestupuje do Gentu

včera
Obránce sešívaných Michael Ngadeu opouští po třech letech Slavii. V pátek byly doladěny všechny formality a osmadvacetiletý reprezentant Kamerunu přestoupil do belgického Gentu, který aktivoval jeho výstupní klauzuli.

Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

před 3 dny
O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Probíhá volný prodej permanentek na sezonu 2019/2020

před 3 dny
Neváhejte a pořiďte si permanentní vstupenku na novou sezonu, právě teď probíhá volný prodej. V článku najdete informace k nákupu.

Další články