TOTÁLN! SEZONA: Ve čtvrtek premiéra 4. dílu a společná beseda!

Čtvrtý díl dokumentárního seriálu TOTÁLNÍ SEZONA je tu a vy máte exkluzivní možnost ho zhlédnout v předpremiéře 18. července v rámci návštěvy Slavia Musea!

Čtvrtý díl a Totální sezona vrcholí. Po nečekaném postupu přes Genk stojí před Slavií soupeř, přes kterého prostě nejde projít. Španělská Sevilla, která Evropské lize po mnoho let dominovala a která si snad ani nepřipouští, že by se do čtvrtfinále neměla podívat. Co její hráči považují za pouhou rutinu, se pro slávisty stane jedním z nejeuforičtějších momentů novodobé historie. Blíží se jeden z největších dvojzápasů slávistické historie a napětí vrcholí. Prožijte ho ještě jednou, tentokráte přímo v kabině Slavie!

Přijďte ve čtvrtek 18. července do Slavia Museum na exkluzivní premiéru čtvrtého dílu TOTÁLN! SEZONY s názvem „118:53". Kromě samotného promítání se můžete těšit na následovnou besedu, která ani tentokrát nebude chybět. Popovídat si dorazí Lukáš Masopust a Alex Král společně s asistentem trenéra a hvězdou zápasového studia Zdeňkem Houšteckým. Nepropásněte proto šanci položit svůj dotaz nebo se se slávistickými hrdiny vyfotit! Muzeum otevře své brány návštěvníkům v 17:30, promítání pak začne v 18:00.

VSTUPENKY NA SPECIÁLNÍ ČTVRTEČNÍ PROHLÍDKU MUZEA A EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU ZDE!

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články