TOTÁLN! SEZONA: Ve čtvrtek premiéra 4. dílu a společná beseda!

Čtvrtý díl dokumentárního seriálu TOTÁLNÍ SEZONA je tu a vy máte exkluzivní možnost ho zhlédnout v předpremiéře 18. července v rámci návštěvy Slavia Musea!

Čtvrtý díl a Totální sezona vrcholí. Po nečekaném postupu přes Genk stojí před Slavií soupeř, přes kterého prostě nejde projít. Španělská Sevilla, která Evropské lize po mnoho let dominovala a která si snad ani nepřipouští, že by se do čtvrtfinále neměla podívat. Co její hráči považují za pouhou rutinu, se pro slávisty stane jedním z nejeuforičtějších momentů novodobé historie. Blíží se jeden z největších dvojzápasů slávistické historie a napětí vrcholí. Prožijte ho ještě jednou, tentokráte přímo v kabině Slavie!

Přijďte ve čtvrtek 18. července do Slavia Museum na exkluzivní premiéru čtvrtého dílu TOTÁLN! SEZONY s názvem „118:53". Kromě samotného promítání se můžete těšit na následovnou besedu, která ani tentokrát nebude chybět. Popovídat si dorazí Lukáš Masopust a Alex Král společně s asistentem trenéra a hvězdou zápasového studia Zdeňkem Houšteckým. Nepropásněte proto šanci položit svůj dotaz nebo se se slávistickými hrdiny vyfotit! Muzeum otevře své brány návštěvníkům v 17:30, promítání pak začne v 18:00.

VSTUPENKY NA SPECIÁLNÍ ČTVRTEČNÍ PROHLÍDKU MUZEA A EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU ZDE!

Aktuálně

V Lize mistryň se skotským vicemistrem

dnes
Slávistky poměří síly v úvodním zápase Ligy mistryň se skotským vícemistrem Hibernian FC. První zápas se hraje venku 11. nebo 12. září, odveta v Praze 25. nebo 26.9.

Výhra žen v prvním ligovém kole

dnes
Slávistické ženy si připsaly první ligovou výhru na domácím hřišti v Edenu, kde porazily Plzeň vysoko 8:0. Po návratu z hostování se v utkání blýskla hattrickem Simona Necidová.

Slávisté odlétají do Rumunska

dnes
V neděli v podvečer sešívaní vyráží do rumunské Kluže, proti které v úterý odehrají první zápas play-off Ligy mistrů.

Další články