Juniorka v přípravě

Béčko je v plné přípravě. Trenér Luděk Klusáček přivítal v pátek v Edenu čtyřiadvacet fotbalistů. K mužstvu se připojili i tři hráči A-týmu: Marcel Lička a rekonvcalescenti Matěj Krajčík a Tomáš Hašler, které oba trápila zranění kolene.
Béčko je v plné přípravě. Trenér Luděk Klusáček přivítal v pátek v Edenu čtyřiadvacet fotbalistů. K mužstvu se připojili i tři hráči A-týmu: Marcel Lička a rekonvcalescenti Matěj Krajčík a Tomáš Hašler, které oba trápila zranění kolene. Juniorka hned v sobotu nastoupila k prvnímu zápasu, střetla se s reprezentační devatenáctkou, za kterou se představil i náš Lukáš Nachtman. Na slávistech byla znát nerozehranost a podlehli vysoko 1:5. "Hráli jsme na dvě jedenáctky, první poločas byl slušný, ale po přestávce to bylo slabé," podotkl Klusáček.

S rezervou trénují nadějní mladíci Balík, Budějský, Buryánek, Doležal, Emmerling, Knobloch, Lapáček, Musil, Vondráček a Walter, kteří přišli z dorostu. Z hostování se vrátili Stejkal (Motorlet), Ulrich (Uhelné sklady) a Vaněk (Satalice). Kádr nejspíš opustí Herda, jenž má namířeno do Kladna, a Kounovský (Břevnov). Ten by měl posílit Břevnov. Lexa s Kamendym si shánějí angažmá.

Stříbrný celek minulého ročníku ČFL se první týden připravuje dvoufázově v Edenu. Ve středu zajíždí k utkání do druholigové Mladé Boleslavi, v sobotu pak v Turnově změří síly s Jabloncem. V neděli 20. července následuje odjezd na soustředění do Písku. "Tam budeme pilovat hlavně kondici," podotýká trenér. Pobyt zakončí mužstvo sobotním turnajem ve Vodňanech, kde bude obhajovat loňské prvenství.

Poslední týden před startem třetí ligy se slávisté vrátí do Edenu. Ve středu 30. července se představí v Plzni, kde se utkají s béčkem tamní Viktorky. V sobotu 2. srpna pak tým narazí ve Velkých Popovicích na divizní Vyšehrad. "Ještě bychom chtěli sehrát jeden zápas, tak kolem 5. srpna," uvažuje Klusáček. Sezóna začne v neděli 10.8. - Slavia jede na hřiště Příbrami B.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články