Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

FORTUNA:LIGA

Jan Matoušek (FK Jablonec): Povedený začátek sezony zažil mladý útočník hostující v severočeském klubu, k vítězství nad Bohemians přispěl skvělým výkonem korunovaným dvěma vstřelenými góly. V prvním poločase se nejprve prosadil po úniku po levém křídle, krátce před koncem utkání pak pojistil vítězství Jablonce umístěnou hlavičkou z velkého vápna.

Jan Sýkora (FK Jablonec): V premiéře za Jablonec strávil na hřišti celých devadesát minut a spolehlivým výkonem na pozici levého obránce přispěl k jasnému vítězství a zisku prvních tří bodů do ligové tabulky.

Petar Musa (FC Slovan Liberec): Urostlý chorvatský útočník nastoupil na závěrečných dvacet šest minut duelu na hřišti Ostravy, bojovným výkonem přispěl k vstřelení vítězné branky Liberce a skalpu protivníka.

Marko Alvir (FK Příbram): Po táhlých zdravotních problémech nastoupil pětadvacetiletý Chorvat ke svému debutu ve FORTUNA:LIZE. Na hřišti vydržel více než šedesát minut, ve kterých povedenou hlavičkou na zadní tyči přihrál na jediný gól Příbrami zakončujícímu Michalu Škodovi.

Jakub Jugas (FK Jablonec) a Jan Kuchta (FC Slovan Liberec) do úvodního ligového kola nezasáhli. 

Aktuálně

Zápas byl v naší režii, říká Milan Škoda

včera
Milan Škoda otevřel hlavou skóre utkání v Liberci: ​„Zase se cítím jako plnohodnotný hráč. Za to jsem rád," těší útočníka Slavie.

Podali jsme koncentrovaný výkon, těší trenéra

včera
Sešívaní porazili v 19. kole FORTUNA:LIGY v mrazivém počasí Liberec jasně 3:0. „Opět musím pochválit skvělé fanoušky," říká Jindřich Trpišovský.

Ukázali jsme obrovskou kvalitu na míči, pyšnil se Ševčík

včera
Skvělý výkon korunoval Petr Ševčík nádherným třetím gólem, kterým zpečetil vítězství 3:0 v Liberci. „Zápas jednoduchý nebyl, ale ukázali jsme obrovskou kvalitu na míči," pyšnil se výkonem týmu.

Další články