Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

FORTUNA:LIGA

Jan Matoušek (FK Jablonec): Povedený začátek sezony zažil mladý útočník hostující v severočeském klubu, k vítězství nad Bohemians přispěl skvělým výkonem korunovaným dvěma vstřelenými góly. V prvním poločase se nejprve prosadil po úniku po levém křídle, krátce před koncem utkání pak pojistil vítězství Jablonce umístěnou hlavičkou z velkého vápna.

Jan Sýkora (FK Jablonec): V premiéře za Jablonec strávil na hřišti celých devadesát minut a spolehlivým výkonem na pozici levého obránce přispěl k jasnému vítězství a zisku prvních tří bodů do ligové tabulky.

Petar Musa (FC Slovan Liberec): Urostlý chorvatský útočník nastoupil na závěrečných dvacet šest minut duelu na hřišti Ostravy, bojovným výkonem přispěl k vstřelení vítězné branky Liberce a skalpu protivníka.

Marko Alvir (FK Příbram): Po táhlých zdravotních problémech nastoupil pětadvacetiletý Chorvat ke svému debutu ve FORTUNA:LIZE. Na hřišti vydržel více než šedesát minut, ve kterých povedenou hlavičkou na zadní tyči přihrál na jediný gól Příbrami zakončujícímu Michalu Škodovi.

Jakub Jugas (FK Jablonec) a Jan Kuchta (FC Slovan Liberec) do úvodního ligového kola nezasáhli. 

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články