Hráči na hostování: Dva góly Matouška i Alvirův debut

O uplynulém víkendu nastoupili k soutěžnímu utkání čtyři kmenoví fotbalisté Slavie, kteří hostují v jiných ligových klubech. Jak se jim dařilo se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

FORTUNA:LIGA

Jan Matoušek (FK Jablonec): Povedený začátek sezony zažil mladý útočník hostující v severočeském klubu, k vítězství nad Bohemians přispěl skvělým výkonem korunovaným dvěma vstřelenými góly. V prvním poločase se nejprve prosadil po úniku po levém křídle, krátce před koncem utkání pak pojistil vítězství Jablonce umístěnou hlavičkou z velkého vápna.

Jan Sýkora (FK Jablonec): V premiéře za Jablonec strávil na hřišti celých devadesát minut a spolehlivým výkonem na pozici levého obránce přispěl k jasnému vítězství a zisku prvních tří bodů do ligové tabulky.

Petar Musa (FC Slovan Liberec): Urostlý chorvatský útočník nastoupil na závěrečných dvacet šest minut duelu na hřišti Ostravy, bojovným výkonem přispěl k vstřelení vítězné branky Liberce a skalpu protivníka.

Marko Alvir (FK Příbram): Po táhlých zdravotních problémech nastoupil pětadvacetiletý Chorvat ke svému debutu ve FORTUNA:LIZE. Na hřišti vydržel více než šedesát minut, ve kterých povedenou hlavičkou na zadní tyči přihrál na jediný gól Příbrami zakončujícímu Michalu Škodovi.

Jakub Jugas (FK Jablonec) a Jan Kuchta (FC Slovan Liberec) do úvodního ligového kola nezasáhli. 

Aktuálně

Je to výjimečná příležitost, ví Jindřich Trpišovský

včera
Sešívaní v úterý večer nastoupí do prvního zápasu play-off Ligy mistrů na hřišti rumunské Kluže. ​„Jejich tým je studnice zkušeností, šance jsou padesát na padesát," říká Jindřich Trpišovský.

Cítíme velkou šanci, jdeme si za tím, vyzývá Souček

včera
Sešívaný záložník Tomáš Souček si je před zápasem v Kluži vědom velké šance pro postup do Ligy mistrů. ​„Věřím, že nyní máme na postup tu největší šanci. Jdeme si za tím."

TOTÁLN! SEZONA: Večer premiéra 6. dílu

včera
Šestý díl TOTÁLN! SEZONY je tu! Epizoda s názvem „FINÁLE!!!" v pondělí od 20:00 na Slavia TV.

Další články