TOTÁLN! SEZONA: Ve čtvrtek premiéra 5. dílu a společná beseda!

Exkluzivní předpremiéra 5. dílu TOTÁLN! SEZONY s názvem „Anglický sen" už tento čtvrtek. Slavia Museum bude mít otevřeno od 17:30, promítání pak začne v 18:00.

Nenechte si ujít exkluzivní předpremiéru pátého dílu TOTÁLN! SEZONY s názvem „Anglický sen"

Sešívaní si skutečně tak dlouho přáli poměřit své síly se zvučným anglickým soupeřem, až si pro něj museli dojít až do čtvrtfinále. Nechybělo mnoho a mohla jít Slavia ještě dál. I přes vyřazení s Chelsea se však z utkání na Stamford Bridge stal památný zápas, který se díky výkonů jak hráčů na hřišti, tak i červenobílých příznivců v ochozech, zapsal do slávistické historie. 

Přijďte ve čtvrtek 25. července do Slavia Musem a zavzpomínejte na radostné momenty minulé sezony v unikátním prostředí Sinobo Stadium!

Kromě toho se můžete těšit na tradiční besedu, kam si dorazí popovídat Jan Bořil a hrdina utkání na Stamford Bridge Petr Ševčík. Museum své brány otevírá v 17:30, promítání pak začne v 18:00.

VSTUPENKY NA SPECIÁLNÍ ČTVRTEČNÍ PROHLÍDKU MUZEA A EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU ZDE!

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články