Petr Ševčík prvním králem asistencí v sezoně

Prvním Přihraj:Králem asistencí nové ligové sezony se stal záložník Slavie Petr Ševčík.

V probíhajícím ročníku nastoupil Petr Ševčík do čtyř ligových zápasů, ve kterých odehrál celkem 293 minut. Trenér Jindřich Trpišovský dává talentovanému záložníkovi prostor zejména na pravém křídle a Petr Ševčík mu splácí důvěru skvělými výkony.

Své spoluhráče zásobuje přesnými přihrávkami a v uplynulých utkáních proti Zlínu, Teplicím, Olomouci a Karviné je vyslal celkem do 8 gólových šancí, kombinaci sešívaných podpořil i 5 předfinálními přihrávkami. Úspěšnost přihrávek udržel na 80,9 % a výsledkem jeho snažení byly celkem 3 asistence, které Petr Ševčík zaznamenal ve venkovním utkání na hřišti Teplic.

K nejvyššímu vítězství Slavie v probíhající sezoně přispěl nejprve skvělým pasem za obranu na nabíhajícího Micka van Burena, který pohotovým obloučkem zvýšil průběžné skóre utkání na 2:0. O dvacet minut později, těsně před koncem druhého poločasu, posunul Petr Ševčík na pravém křídle míč Josefu Hušbauerovi, který parádním half-volejem vsítil třetí branku sešívaných. Poslední asistenci zaznamenal sešívaný záložník v 67. minutě, kdy pohotově narazil míč nabíhajícímu Nicu Stanciuovi, který přízemní ranou otevřel svůj střelecký účet v dresu Slavie.

Aktuálně

V sobotu od 19:30 proti Bohemians. Nezapomeňte na střelnici!

včera
V nedělním domácím zápase proti Bohemians nebude chybět Fortuna fotbalová střelnice! Atrakci si s předstihem vyzkoušeli i hráči Slavie, kteří díky čtrnácti vstřeleným brankám vytvořili nový rekord. Soutěžit můžete i vy!

Sedmý díl TOTÁLN! SEZONY ve SLAVIA MUSEUM 29. srpna

včera
Exkluzivní premiéra sedmého dílu TOTÁLN! SEZONY se z provozních důvodů posouvá na čtvrtek 29. srpna.

Střelce jsem měl nastudovaného, prozradil Kolář

včera
Ondřej Kolář se stal díky chycené penaltě Omraniho hrdinou utkání v Kluži. ​„Všichni cítíme, že je postup blízko, ale musíme si uvědomit, že jsme teprve v poločase," uklidňoval euforii.

Další články