TOTÁLN! SEZONA: Ve čtvrtek premiéra 6. dílu a společná beseda!

TOTÁLN! SEZONA je zpět, tentokrát s 6. dílem „FINÁLE!!!". Nepropásněte čtvrteční exkluzivní předpremiéru ve Slavia Museum. To své brány otevírá v 17:30, promítání pak začíná v 18:00.

Nenechte si ujít exkluzivní předpremiéru šesté epizody dokumentárního seriálu TOTÁLN! SEZONA mapujícího historicky úspěšnou sezonu Slavie tentokrát s názvem „FINÁLE!!!".

Po vyřazení s Chelsea sice pro Slavii končí fotbalová pohádka na evropské scéně, ale záhy se vrací do reality domácího prostředí, kde je ve skvělé pozici na cestě za ziskem vytouženého doublu. Přichází však tvrdá rána v podobě venkovního ligového utkání ve Zlíně, odkud sešívaní odjíždí s prázdnou. Jakou cestu urazil celek Jindřicha Trpišovského od zlínského zklamání až po euforický pocit v Ostravě, mapuje právě tento díl. Připomeňte si klíčové momenty sezony a emoce s nimi spojené ještě jednou s námi – s TOTÁLN! SEZONOU!

Přijďte ve čtvrtek 15. 8. do unikátního prostředí Slavia Museum na exkluzivní předpremiéru šestého dílu s názvem „FINÁLE!!!". Museum své brány otevírá v 17:30, promítání pak začne v 18:00

VSTUPENKY NA SPECIÁLNÍ ČTVRTEČNÍ PROHLÍDKU MUZEA A EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU ZDE!

Aktuálně

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Velký zážitek kazí jen výsledek, říká Takács

před 2 dny
Ladislav Takács si s Dortmundem prožil zápas snů, bohužel se smutným koncem. ​„Škoda, že to neskončilo remízou,“ říká debutant základní sestavy v Lize mistrů.

Další články