Slavia si připsala další vítězství

V předposledním zápase na soustředění v Německu porazila Slavia v Großbardorfu u Schweningenu Arminii Bielefeld, která letos sestoupila z Bundesligy, 2:0. V téměř pětatřicetistupňovém vedru vycházeli naši fotbalisté z perfektně zajištěné obrany a nepustili soupeře ani k jedné nebezpečné střele. Utkání jsme rozhodli ve druhé půli.
V předposledním zápase na soustředění v Německu porazila Slavia v Großbardorfu u Schweningenu Arminii Bielefeld, která letos sestoupila z Bundesligy, 2:0.

V téměř pětatřicetistupňovém vedru vycházeli naši fotbalisté z perfektně zajištěné obrany a nepustili soupeře ani k jedné nebezpečné střele. Utkání jsme rozhodli ve druhé půli. V 66. minutě hlavičkoval po rohu Gedeona Kratochvíl, brankář vyrazil jen na Halšera a ten poslal míč hlavou do sítě. Pojistku přidal Kratochvíl - nedlouho před koncem prodloužil ke vzdálenější tyči Dostálkův přímý kop.

V tvrdě vedeném střetnutí rozdal rozhodčí pět žlutých karet na každé straně. "Je pozitivní , že jsme se nenechali vyprovokovat a neustále zvyšovali tempo," pochvaloval si kouč Miroslav Beránek.

Bielefeld - Slavia 0:2 (0:0)
Branky: 66. Hašler, 88. Kratochvíl
Sestava Slavie: Kozáčik - Kratochvíl, Bejbl, Novotný, Martin Zachariáš - Gedeon, Müller - Dostálek - Otočka, Hašler, Adauto.

Poslední herní test čeká slávisty v neděli, kdy se utkají s Norimberkem.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články