ONLINE: Od 21:00 první utkání play-off Ligy mistrů v Kluži

Sešívané hrají od 21:00 o skupinu Ligy mistrů v Rumunsku na hřišti klužského CFR. Utkání vysílá O2 TV Sport.

Před Ondřejem Kolářem utvoří obrannou řadu Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, David Hovorka a Jan Bořil. Před nimi budou na pozici defenzivních štítů operovat Tomáš Souček společně s Ibrahimem Traorém. O ofenzivní šance se budou starat Nicolae Stanciu na krajích podporovaný Lukášem Masopustem a Peterem Olayinkou. Na hrot se pak postaví Mick van Buren.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil – Souček, Traoré – Masopust, Stanciu, Olayinka – van Buren
Náhradníci: Kovář, Holeš, Hušbauer, Baluta, Škoda, Júsuf, Král

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje ve 20:30. Ti z vás, kteří O2 TV nemají, nemusí zoufat. Do 22. září totiž můžete sledovat sportovní pořady zcela zdarma. Návod, jak naladit sportovní přenosy nejen pro utkání v Rumunsku, najdete zde O2 TV Sport Pack zdarma

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDEI tentokrát vás zápasem provede Radio Slavia, které můžete naladit i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

U19 porazila Meteor

dnes
V sobotním utkání 16.kola I. České ligy dorostu čekal na sešívané dorostence pražský Meteor. Předposlední tým tabulky přijel na slávisty dobře připravený a odhodlaný. Slávisté se ovšem svou rychlou a důraznou hrou dostávali do většího počtu šancí.

Informace pro fanoušky na Slovácko

dnes
Zápas v Uherském Hradišti se hraje v neděli 1. března ve 14:30. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Slavia podpořila zdravotníky ve Wuhanu

včera
Sešívaní při nástupu proti Opavě vyjádřili solidaritu se zdravotníky ve Wuhanu při boji s koronavirem.

Další články