ONLINE: Od 21:00 první utkání play-off Ligy mistrů v Kluži

Sešívané hrají od 21:00 o skupinu Ligy mistrů v Rumunsku na hřišti klužského CFR. Utkání vysílá O2 TV Sport.

Před Ondřejem Kolářem utvoří obrannou řadu Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, David Hovorka a Jan Bořil. Před nimi budou na pozici defenzivních štítů operovat Tomáš Souček společně s Ibrahimem Traorém. O ofenzivní šance se budou starat Nicolae Stanciu na krajích podporovaný Lukášem Masopustem a Peterem Olayinkou. Na hrot se pak postaví Mick van Buren.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Hovorka, Bořil – Souček, Traoré – Masopust, Stanciu, Olayinka – van Buren
Náhradníci: Kovář, Holeš, Hušbauer, Baluta, Škoda, Júsuf, Král

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje ve 20:30. Ti z vás, kteří O2 TV nemají, nemusí zoufat. Do 22. září totiž můžete sledovat sportovní pořady zcela zdarma. Návod, jak naladit sportovní přenosy nejen pro utkání v Rumunsku, najdete zde O2 TV Sport Pack zdarma

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS NAJDETE ZDEI tentokrát vás zápasem provede Radio Slavia, které můžete naladit i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Koukal jsem na San Siro v televizi, teď jsem tu dal gól

včera
Peter Olayinka podtrhl svůj skvělý výkon gólem do sítě Interu, díky kterému si si sešívaní odváží z Milána bod. ​„Dát gól na San Siru je něco neuvěřitelného," radoval se po zápase.

Fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity

včera
​Ondřej Kolář Slavii několikrát v zápase významně svými zákroky podržel. „Kluci předvedli fantastický výkon. Z výsledku mám ale smíšené pocity," hodnotil po zápase.

Cítím velkou hrdost na tým, pyšnil se trenér

včera
I přes obdržený gól v nastavení, který rozhodl o remíze, se mohl Jindřich Trpišovský pyšnit výkonem svých svěřenců. „Cítím velkou hrdost. Podali jsme skvělý týmový výkon."

Další články