Béčko prohrálo v Jablonci

V sobotním přípravném zápase podlehla juniorka v Jablonci 0:4. O vysoké prohře rozhodl druhý poločas, kdy slávisté inkasovali tři branky. „Uzavřeli jsme sérii tří těžkých střetnutí,“ poznamenal kouč Luděk Klusáček.
V sobotním přípravném zápase podlehla juniorka v Jablonci 0:4. O vysoké prohře rozhodl druhý poločas, kdy slávisté inkasovali tři branky. „Uzavřeli jsme sérii tří těžkých střetnutí,“ poznamenal kouč Luděk Klusáček, jehož svěřenci se od začátku přípravy utkali s reprezentační devatenáctkou (1:5) a druholigovou Mladou Boleslaví (0:7). „Udělali jsme si obrázek, co je v hráčích a jak se dokážou přizpůsobit. Pro někoho to bylo možná kruté, ale realita je taková. Ukázalo se, kdo má šanci dostat se do vrcholového fotbalu,“ uvedl trenér.

Nadcházející týden bude béčko trávit na soustředění v Písku, kam odcestovalo v neděli. „Soustředění bude mít kondičně herní charakter. V úterý od šesti odpoledne hrajeme proti Písku, v sobotu nás pak čeká turnaj ve Vodňanech, kde obhajujeme loňské prvenství,“ přibližuje nejbližší program Klusáček, jenž do jihočeského města odvezl dvacet hráčů. „Ještě nás doplní Martin Zachariáš a Tomáš Hašler,“ kteří byli s áčkem.“

Jablonec – Slavia B 4:0 (1:0)
Sestava Slavie: Podaný - Budějský, Lapáček (46. Musil), Vaněk, Balík (46. Buryánek) - Knobloch, Kotrba (46. Táborský), Lička, Walter (46. Dubský) - Emmerling (46. Ulrich), Stejskal (46. Lexa)

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články