Devatenáctka jde dál, Lukáš Nachtman dal Anglii branku!

V nesmírně namáhavém třetím utkání v rychlém sledu na mistrovství Evropy v Lichtenštejnsku dokázali čeští reprezentanti do devatenácti let zmobilizovat síly a po skvělém výkonu porazili Anglii 3:0. Protože Francie remizovala s Rakouskem, postupuje Česko do semifinále! Na skvělém úspěchu má velký podíl náš obránce Lukáš Nachtman, který ve druhé půli otevřel skóre.
V nesmírně namáhavém třetím zápase v rychlém sledu na mistrovství Evropy v Lichtenštejnsku dokázali čeští reprezentanti do devatenácti let zmobilizovat síly a po skvělém výkonu porazili Anglii 3:0. Protože Francie remizovala s Rakouskem, postupuje Česko do semifinále! Na skvělém úspěchu má velký podíl náš obránce Lukáš Nachtman, který ve druhé půli otevřel skóre. Výhru pojistili Brodský z Příbrami a Šíranec z Liberce.

ČR U19 – Anglie U19 3:0 (0:0)
Branky: 48. Nachtman, 58. Brodský, 61. Šíranec
Sestava ČR: Černý - Matula, Neuwirth, Nachtman, Procházka - Volešák, Kadlec, Klein, Širanec (86. Blažej) - Brodský (75. Malchárek), Mikolanda

V semifinále se Češi utkají ve středu od 20:00 s Italy.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články