TOTÁLN! SEZONA vrcholí: Poslední díl sledoval vyprodaný kinosál

Vyprodaný kinosál v Premiere Cinemas v Hostivaři sledoval předpremiéru posledního dílu TOTÁLN! SEZONY. Epizoda s názvem „Zbořil“ mapuje postup Slavie do Ligy mistrů.

Osmý díl dokumentárního seriálu TOTÁLN! SEZONA se sice přelévá do ročníku 2019/20, sleduje ale symbolické dovršení jednoho z nejúspěšnějších období novodobé historie sešívaných – zápasy s rumunskou Kluží a postup Slavie do skupinové fáze Ligy mistrů.

Předpremiéra ve středu 11. září se pro velký zájem přesunula ze slávistického muzea do multikina Premiere Cinemas v Hostivaři, přesto v sále nezbylo jediné volné místo. Za účasti vybraných hráčů, trenéra, členů vedení, novinářů a téměř dvou set fanoušků následovala debata, které se účastnili předseda představenstva Jaroslav Tvrdík, trenér Jindřich Trpišovský, brankář Ondřej Kolář a záložník Tomáš Souček. Došlo na otázky týkající se samotného dokumentu i na dotazy směřující na ambice Slavie v Lize mistrů nebo na letní pohyby v kádru sešívaných.

Premiéru 8. dílu seriálu TOTÁLN! SEZONA „Zbořil“ můžete sledovat už v neděli 15. září od 19:00 na kanálu Slavia TV na Youtube.

Na co se můžete těšit?

  • Štáb natáčel s Tomášem Součkem v jeho rodišti v Havlíčkově Brodě. Vznikl tak unikátní prolog, ve kterém se podíváte třeba do Tomášova pokoje, který se změnil v soukromé muzeum.
  • Název epizody „Zbořil“ vznikl přeřeknutím tlumočnice na tiskové konferenci před utkáním s Kluží, kdy takto představila Jana Bořila.
  • Epizodní roli si v dílu zahraje i svérázný rumunský překladatel z Kluže, který dokázal rozesmát i obvykle vážného trenéra Trpišovského.
  • Dojde i na drama, a to spor Jana Bořila a Zdeňka Houšteckého o výsledku tréninkového baga. Podle trenéra Trpišovského se do dokumentu dostala pouze menší část mnohem vyhrocenějšího sporu, který i tak zabere několik minut epizody.

Nezapomeňte seriál hodnotit na ČSFD.

Osmý díl seriálu zachycuje i historický okamžik pro Ondřeje Koláře, a to chycenou penaltu v Kluži, která byla jeho vůbec první zneškodněnou penaltou v kariéře. „Když jsem to viděl znovu, mám z toho stále husí kůži. Byl to nejdůležitější moment za dobu, co jsem tady. Jsem rád, že se t podařilo a že jsem takto mohl pomoct,“ vracel se náš gólman k důležitému okamžiku po promítání.

„Vidět se takhle na obrazovce je určitě něco zajímavého, nikdy jsem se s tím nesetkal, ale musím říct, že je super, že to vidí i ostatní lidi. Jak to chodí v kabině. Sám, když to vidím zpětně, tak se tomu zasměju,“ dodával Ondra Kolář.

Jedním z hlavních aktérů je i Tomáš Souček, kterého poslední díl sleduje v jeho rodišti, Havlíčkově Brodě. „Natáčení bylo hezké, ale nevěděl jsem, že z toho bude takhle dlouhý kus v posledním dílu. O to víc mě to těší, s klukama jsme to natáčeli před nějakou dobou a vyšlo to takhle už v nové sezoně. Hrozně moc si to užívám, protože vím, kolik slávistů na to kouká, a cením si toho, že můžu být v tomhle seriálu,“ přiblížil natáčení slávistický záložník.

„Já se každé pondělí těšil na to, až nový díl vyjde. Beru to, že je to o nás, ale ještě lepší je to pro fanoušky. My v kabině jsme z toho úplně unešení. I když je to třeba měsíc zpátky, v té hlavně se vám znovu promítne, co jste dokázali. O to víc nás potěší každá sranda, která tam je,“ dodává Souček.

Fotogalerie

Aktuálně

Do ofenzivy to byl mnohem lepší výkon, těší trenéra

včera
Sešívaní remizovali v druhém přípravném zápase s Českými Budějovicemi 3:3. ​„Přípravné zápasy jsou vždy nahoru dolů," říká Jindřich Trpišovský.

Se třemi obdrženými brankami nejsme spokojeni

včera
Ladislav Takács odehrál proti Českým Budějovicím druhý poločas proti Českým Budějovicím. Po konci zápasu litoval zejména obdržených branek.

S Budějovicemi nerozhodně 3:3

včera
Ve druhém přípravném utkání roku 2020 Slavia ztratila v závěru zápasu vedení a s Dynamem České Budějovice remizovala 3:3.

Další články