Slávistická sobota plná nejlepšího fotbalu

Hned čtyři utkání sešívaných v řadě budou moci v Praze sledovat příznivci červenobílých barev. Sobota tak nabídne fanouškům Slavie hned od rána skvělý program.

Sešívanou sobotu zahájí od 9:30 domácí utkání B-týmu, které na domácí půdě na Xaverově přivítá Sokol Hostouň. Slávisté po výhrách v prvních dvou kolech v dalších třech duelech třikrát prohráli, po pěti odehraných zápasech tak mají na svém kontě šest bodů. Svěřenci trenéra Martina Hyského mají na svém kontě však nejvíce vstřelených branek, celkem nasázeli šestnáct gólů. O góly tak nebude nouze!

Hosté z Hostouně získali za pět utkání jediný bod za remízu se Štěchovicemi, utkání nakonec prohráli po pokutových kopech. Za Sokol Hostouň nastupují například bývalí hráči Slavie Petr Trapp a Radek Dosoudil, z ligových trávníků je známý také Tomáš Marek.

Držitele permanentních vstupenek mají na utkání vstup zdarma, pro ostatní je cena 50,- Kč.

Od 11:45 pak na Xaverově hraje Slavia U19. Svěřenci trenéra Pavla Trávníka jsou zatím v soutěži suverénní, ačkoliv za tým nastupují hráči o rok mladší, než jsou jejich soupeři. Ve čtyřech zápasech nasázel tým U19 celkem 21 gólů a s plným bodovým ziskem je v čele dorostenecké ligy!

Ve 14:00 se taktéž na Xaverově představí tým U17 pod vedením sešívané legendy Karla Pitáka. Ze čtyř duelů získala Slavia U17 11 bodů a z gólu se radovala celkem třiadvacetkrát. Soupeřem celků U19 a U17 bude Opava.

Ve všech utkáních budete moci vidět hráče, kteří budou v červenobílých barvách nastupovat v mládežnické Lize mistrů, kde je stejně jako A-tým čeká Barcelona, Inter Milan a Dortmund.

Sobotu plnou slávistického fotbalu pak od 19:00 završí Áčko, které od 19:00 přivítá v Sinobo Stadium Slovácko.

Přijďte podpořit naše fotbalisty, máte se na co těšit!

Sobotní program:
9:30 – SK Slavia Praha B – Sokol Hostouň, Xaverov
11:45 – SK Slavia Praha U19 – SFC Opava U19, Xaverov
14:00 – SK Slavia Praha U17 – SFC Opava U17, Xaverov
19:00 – SK Slavia Praha – 1. FC Slovácko, Sinobo Stadium

Aktuálně

Slávisté odlétají do Milána

včera
Sešívaní v neděli večer odletěli do Milána, kde se ve v úterý v rámci prvního skupinového zápasu Ligy mistrů střetnou se slavným Interem.

PŘEDSTAVENÍ: Inter Milán

včera
Jako první sešívané ve skupině Ligy mistrů čeká souboj na půdě Interu Milan. Pojďme si našeho úterního soupeře představit.

TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem

včera
TOTÁLN! SEZONA vrcholí 8. dílem. Epizoda s názvem „Zbořil“ už od 19:00 na Slavia TV.

Další články