Rezerva porazila Písek

Slávistická juniorka si připsala první vítězství v přípravných zápasech. Na kondičním soustředění v Písku porazila místní celek, který letos sestoupil z divize. Jedinou branku vstřelil krátce před přestávkou Emmerling.
Slávistická juniorka si připsala první vítězství v přípravných zápasech. Na kondičním soustředění v Písku porazila místní celek, který letos sestoupil z divize. Jedinou branku vstřelil krátce před přestávkou Emmerling. „Je vidět, že si hráči zvykají na dospělý fotbal, mají se pořád hodně co učit,“ poznamenal kouč Luděk Klusáček.

V dalším střetnutí se béčko utká ve čtvrtek od 18:00 hodin s Milínem.

Písek – Slavia B 0:1 (0:1)
Branka: 43. Emmerling
Sestava Slavie: Podaný (46. Hajs) – Musil, Lapáček, Doležal (46. Vaněk), Martin Zachariáš (46. Buryánek) – Walter (46. Budějský), Kotrba (46. Dubský), Vondráček (46. Táborský), Balík – Stejskal (46. Ulrich), Emmerling (46. Knobloch)

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články