Čekali jsme to, komentují slávisté postup Leotaru

Že se ve druhém předkole Ligy mistrů Slavia utká s Leotarem, naše fotbalisty nepřekvapilo. Postup bosenského celku shodně očekávali. Mužstvo Trebinje remizovalo v Lucembursku s Grevenmacherem 0:0 a ve středeční odvetě zvítězilo 2:0.
Že se ve druhém předkole Ligy mistrů Slavia utká s Leotarem, naše fotbalisty nepřekvapilo. Postup bosenského celku shodně očekávali. Mužstvo Trebinje remizovalo v Lucembursku s Grevenmacherem 0:0 a ve středeční odvetě zvítězilo 2:0.

Radek Černý
„Věděli jsme, že Leotar bude pravděpodobně náš soupeř. Samozřejmě bychom raději Grevenmacher, ale jak říkám, počítali jsme s Trebinje. Lehký protivník to nebude, musíme se na ně dobře připravit.“

Adam Petrouš
„Čekali jsme, že pojedeme do Bosny, výsledek z úvodního střetnutí tomu napovídal. S balkánským fotbalem máme čerstvé zkušenosti. Jsou schopni 5:0 vyhrát, ale když se nedaří, tak taky 0:5 prohrát. Naším cílem je postup a neumožnit Leotaru ani náznak šance, že by přes nás mohl přejít.“

Rudolf Skácel
„Ani jedno mužstvo jsem neviděl, beru to jako fakt. Připravíme se na ně kvalitně, určitě dostaneme dostatek informací od trenérů. Mě je ostatně jedno, kam pojedeme, chci postup.“

David Kalivoda
„Trenéři favorizovali Leotar. Takže má asi kvalitnější mančaft. Ale těžko vybírat, každý soupeř je nepříjemný. Musíme se maximálně soustředit na venkovní zápas a udělat co nejlepší výsledek pro odvetu. Když jsme minulý rok začínali venku, vždy jsme postoupili.“

Pavel Fořt
„Určitě to nebude snadný protivník, hraje přece o Champions League. Ale my máme kvalitní tým, takže bychom měli jít bez problémů dál. Jsme určitě v pozici favorita, ale jde o fotbal, takže musíme být opatrní."

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články