ONLINE: Od 18:00 v Jablonci

Sešívané čeká od 18:00 v rámci 12. kola FORTUNA:LIGY souboj na hřišti Jablonce, který se nachází na třetí příčce tabulky.

Před reprezentační přestávkou čeká sešívané náročné utkání na hřišti Jablonce, který se nachází na třetí pozici tabulky. Utkání, které začíná v 18:00, odvysílá v přímém přenosu O2 TV SPORT.

Trenér Jindřich Trpišovský se při výběru sestavy pro utkání 12. kola FORTUNA:LIGY nemohl spolehnout na vykartovaného Davida Hovorku. Sešívaný stoper by však i nebýt trestu kvůli zranění kolene do utkání nezasáhl. V ohrožení je zároveň i jeho účast na blížícím se reprezentačním srazu. Zdravotní potíže nepustí do hry Jaroslava Zeleného. Svá zranění naopak doléčují Laco Takács a Ibrahim Traoré. Jakub Hromada v sobotu nastoupil za slávistické béčko v utkání na hřišti pražského Motorletu.

Branku Ondřeje Koláře střeží od úvodních minut obranná čtveřice Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, Michal Frydrych a Jan Bořil. Na pozici defenzivního štítu nechybí s kapitánskou páskou tradičně Tomáš Souček. Záložní řadu tvoří na středu Josef Hušbauer společně s Nicolaem Stanciem a na krajích Lukáš Masopust s Peterem Olayinkou. Stejně jako proti Dortmundu se na hrotu představí Stanislav Tecl.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Frydrych, Bořil – Souček – Masopust, Hušbauer, Stanciu, Olayinka – Tecl
Náhradníci: Kovář, Holeš, van Buren, Provod, Škoda, Ševčík, Hora

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Jablonci, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

U19 hraje od 14:00 s Barcelonou

dnes
Jako předkrm večerního zápasu A-týmu proti Barceloně hraje proti Barceloně také tým U19 v rámci UEFA Youth League.

Vstupenky na Ostravu v předprodeji pro členy Klubu Slavia

dnes
Vstupenky na domácí zápas s Baníkem Ostrava, který se hraje 2. listopadu od 17:00, jsou v předprodeji pro členy Klubu Slavia online v cenové kategorii Z2.

Od 14:00 UEFA Youth League s Barcelonou

dnes
Už od 14:00 čeká sešívané třetí skupinové utkání UEFA Youth League. Na Xaverově tentokrát sešívaní přivítají slavnou Barcelonu.

Další články