ONLINE: Od 18:00 v Jablonci

Sešívané čeká od 18:00 v rámci 12. kola FORTUNA:LIGY souboj na hřišti Jablonce, který se nachází na třetí příčce tabulky.

Před reprezentační přestávkou čeká sešívané náročné utkání na hřišti Jablonce, který se nachází na třetí pozici tabulky. Utkání, které začíná v 18:00, odvysílá v přímém přenosu O2 TV SPORT.

Trenér Jindřich Trpišovský se při výběru sestavy pro utkání 12. kola FORTUNA:LIGY nemohl spolehnout na vykartovaného Davida Hovorku. Sešívaný stoper by však i nebýt trestu kvůli zranění kolene do utkání nezasáhl. V ohrožení je zároveň i jeho účast na blížícím se reprezentačním srazu. Zdravotní potíže nepustí do hry Jaroslava Zeleného. Svá zranění naopak doléčují Laco Takács a Ibrahim Traoré. Jakub Hromada v sobotu nastoupil za slávistické béčko v utkání na hřišti pražského Motorletu.

Branku Ondřeje Koláře střeží od úvodních minut obranná čtveřice Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, Michal Frydrych a Jan Bořil. Na pozici defenzivního štítu nechybí s kapitánskou páskou tradičně Tomáš Souček. Záložní řadu tvoří na středu Josef Hušbauer společně s Nicolaem Stanciem a na krajích Lukáš Masopust s Peterem Olayinkou. Stejně jako proti Dortmundu se na hrotu představí Stanislav Tecl.

Sestava: Kolář – Coufal, Kúdela, Frydrych, Bořil – Souček – Masopust, Hušbauer, Stanciu, Olayinka – Tecl
Náhradníci: Kovář, Holeš, van Buren, Provod, Škoda, Ševčík, Hora

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Jablonci, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Nebyl to dobrý výkon, mrzí trenéra

včera
Sešívaní v prvním přípravném utkání roku podlehli na Strahově Ústí těsně 0:1. „Ústí nás přečíslilo ve středu hřiště, s únavou si musíme poradit," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Prohra nás mrzí kvůli fanouškům, kteří dorazili

včera
Stanislav Tecl odehrál proti Ústí nad Labem druhý poločas, gólově se ale neprosadil. „Plán, aby si každý odehrál poločas, jsme splnili. Prohra nás ale hodně mrzí kvůli fanouškům," litoval po zápase.

První zápas roku přinesl prohru s Ústím

včera
První utkání roku 2020 sešívaní prohráli na Stadionu Evžena Rošického s druholigovým Ústím nad Labem. Severočechům podlehli 0:1.

Další články