Mladíci mají bronz

V semifinálovém duelu na mistrovství Evropy v Lichtenštejnsku podlehla Česká republika Itálii těsně 0:1 a je vyřazena. Zápas o třetí místo se nehraje, což znamená, že naši mladíci vezou domů bronzové medaile.
V semifinálovém duelu na mistrovství Evropy v Lichtenštejnsku podlehla Česká republika Itálii těsně 0:1 a je vyřazena. Zápas o třetí místo se nehraje, což znamená, že naši mladíci vezou domů bronzové medaile. Celé utkání v obraně českého mužstva odehrál slávista Lukáš Nachtman.

Itálie U19 - Česká republika U19 1:0 (0:0)
Branka: 57. Pazzini. Sestava Česka: Černý - Matula (84. Brodský), Nachtman, Hubník, Procházka - Volešák, Klein (71. Malchárek), Kadlec, Neuwirth, Širanec (81. Blažej) - Varadi

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články