Béčko porazilo Milín

V dalším přípravném utkání porazilo béčko na soustředění v Písku divizní Milín 2:0. Obě branky vstřelili slávisté v první půli. „Vypracovali jsme si řadu šancí, hlavně ve druhém poločase, i když skončil 0:0. V zápase jsme předvedli několik hezkých akcí, pochvaloval si kouč Luděk Klusáček.

V sobotu čeká juniorku turnaj ve Vodňanech, kde v konkurenci místního celku, divizního Chebu a třetiligové rezervy Českých Budějovic obhajuje loňské vítězství.

Milín – Slavia 0:2 (0:2)
Branky: 30. Emmerling, 35. Ulrich
Sestava Slavie: Podaný – Kotrba (46. Budějský), Lapáček (46. Doležal), Vaněk, Balík (46. Mar. Zachariáš) – Knobloch, Musil (46. Vondráček), Dubský (46. Táborský), Walter (46. Buryánek) – Ulrich (46. Stejskal), Emmerling (70. Jirásek)