ONLINE: Od 17:00 venku proti Olomouci

V 17. kole FORTUNA:LIGY čeká sešívané od 17:00 utkání na hřišti Sigmy Olomouc.

Trenér Jindřich Trpišovský se nemůže spolehnout na nemocného Tomáše Součka, mimo hru je také lehce zraněný Jakub Hromada a David Hovorka. 

V brance Slavie chytá Ondřej Kolář, kterého chrání obranná čtveřice Vladimír Coufal, Michal Frydrych, Ondřej Kúdela a Jan Bořil. Na pozici defenzivního záložníka operuje Laco Takács, kterého ve středu hřiště doplňuje kapitán Josef Hušbauer s Petr Ševčík. Na křídlech bude ofenzivu podporovat Lukáš Masopust a Peter Olayinka, hrot útoku obsadil Stanislav Tecl.

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Fotbal.

Sestava: Kolář – Coufal, Frydrych, Kúdela, Bořil – Takács – Masopust, Ševčík, Hušbauer, Olayinka – Tecl

Náhradníci: Kovář - Stanciu, van Buren, Provod, Škoda, Traoré, Hora

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Sinobo Stadium, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články