SROVNÁNÍ FORMY: Inter Milán

Sešívané čeká ve středu večer páté skupinové utkání skupiny F Ligy mistrů proti Interu Milán. Je to ideální čas si srovnat formu obou týmů.

Už ve středu od 21:00 se sešívaní v rámci pátého skupinového utkání Ligy mistrů utkají v Edenu s milánským Interem, se kterým se jim podařilo v Miláně v září remizovat. Právě nyní je tak ideální čas si porovnat aktuální formu obou celků.

Transformace pod vedením Antonia Conteho, zdá se, zatím přináší své ovoce. Nerazzurri sice ustoupili Juventusu oproti úvodu ligy první příčku v tabulce Serie A kvůli prohře právě s turínským celkem a domácí remízou s Parmou, na Juventus jim ale schází pouze jediný bod a je mu tak neustále na dostřel.

I v rámci celoevropského měřítka se zcela unikátním poměrem Slavie obdržených branek na zápas se Inter rovnat nemůže, v poměru vstřelených branek na zápas ji ale mírně převyšuje. O ligové branky se stará především belgická superstar a letní akvizice Interu Romelu Lukaku, který stihl vsítit už 10 gólů. S 6 brankami mu pak sekunduje Lautaro Martínez, který Nerazzurri posílil z argentinského Racing Clubu.

Za zajímavost jistě také stojí, že relativní tržní hodnota obou kádrů od prvního utkání stoupla. Zatímco ale u sešívaných o něco přes 5 milionů EUR, u Interu o více než 32 milionů EUR. Hodnota kádru italského týmu tak zůstává více než třináctinásobná. Do této hodnoty nejsou započítáni hráči, kteří jsou aktuálně na hostování.

Slavia Inter
Odehrané lig. zápasy 17 13
Pozice v tabulce 1. 2.
Body/zápas 2,65 2,61
Vstřelené branky/zápas 2,12 2,23
Obdržené branky/zápas 0,17 0,92
Nejlepší střelec Souček(8) Lukaku (10)
Hodnota kádru* 41,8 mil.EUR 567,3 mil. EUR

* Hodnota kádru podle webu transfermarkt.de ke dni 26. 11. 2019

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články