Přímý přenos tréninku a tiskovky před Interem

Slávisty čeká v úterý trénink a tisková konference před domácím utkáním s Interem. Vysílání obou událostí vám přineseme v přímém přenosu.

Už ve středu od 21:00 přivítají sešívaní v rámci pátého skupinového utkání Ligy mistrů v Edenu italský Inter Milán. V úterý tak Slavii čeká jako už tradičně předzápasový trénink a tisková konference, které Slavia fanouškům zprostředkuje přímým přenosem na svých sociálních sítích.

Od 16:00 můžete sledovat prvních patnáct minut předzápasového tréninku. Od 17:45 vás pak čeká tisková konference trenéra Jindřicha Trpišovského, kterého doplní obránce Jan Bořil. Obě tyto události budeme živě vysílat na našich sociálních sítích, a to jak na Facebooku, tak i na Instagramu, nebo Twitteru.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

před 2 dny
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

před 2 dny
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 3 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články