Nezapomenutelných osm let, říká legenda

Kanonýr a kapitán Milan Škoda opouští po osmi letech Slavii. „Kdyby to šlo, předstoupím osobně před každého fanouška a poděkuji mu," vzkazuje sešívaným příznivcům.

Milan Škoda, novodobá legenda sešívaných, přestoupil do tureckého Rizesporu. „Pro mě to bylo nezapomenutelných osm let, když si vzpomenu na to, jak jsme spolu slavili góly, ta vášeň, která tam byla, neskutečné. Fanouškům za to chci strašně strašně moc poděkovat, moc si toho vážím,” říká autor 89 branek v červenobílém dresu.

„Kdyby to bylo možné, předstoupím osobně před každého fanouška a poděkuji každému za to, jak mě ve Slavii přijali. Za to, jak jste se ke mně celou dobu chovali, a za to, jak mě podporovali,” vzkazuje odcházející legenda příznivcům sešívaných. Přeji Slavii mnoho úspěchů. Važte si toho, kde teď Slavia je,” dodává.

Zapomenout Milan Škoda samozřejmě nemohl ani vedení klubu, trenéry a své spoluhráče. „Chtěl bych poděkovat i celému vedení v čele s panem Tvrdíkem, celému realizačnímu týmu a v neposlední řadě i všem svým spoluhráčům. Všem vám za vše děkuji, mějte se krásně, hlavně ať jste všichni zdraví. Mám vás rád a doufám, že ještě někdy dostanu šanci se do Slavie vrátit, protože věřím, že show must go on,” uzavírá novodobá ikona Slavie.

Fotogalerie

Aktuálně

Tomáš Souček: Čtrnáct let ve Slavii

dnes
Záložník Tomáš Souček přestoupil do anglického West Hamu a po dlouhých čtrnácti letech odchází ze Slavie.

Tomáš Souček odchází do West Hamu

dnes
Záložník Slavie Tomáš Souček opouští sešívané a odchází do anglického West Hamu.

Slávisté odlétají do Portugalska

dnes
Sešívaní ve středu dopoledne odlétají na druhé zimní soustředění do portugalského Algarve.

Další články