Rondić odchází do Liberce, Vantruba míří do Příbrami

Dvacetiletý útočník B-týmu sešívaných Imad Rondić opouští Slavii a přestupuje do severočeského Liberce. Brankář Martin Vantruba by měl na jaře hostovat v Příbrami.

Bosenský útočník Imad Rondić přestupuje do Slovanu Liberec. Dvacetiletý útočník vsítil na podzim ve čtrnácti zápasech třetí nejvyšší fotbalové soutěže osm branek a podle Jiřího Bílka, člena sportovního oddělení Slavie, do jehož gesce patří B-tým a hráči na hostování, je pro mladého útočníka správný čas na další na kariérní posun. „Imad Rondić přerostl úroveň našeho B-týmu a je potřeba, aby udělal další krok pro svůj rozvoj. Liberec v tomto případě vnímáme jako ideální destinaci," přibližuje člen sportovního úseku klubu.

Sešívaní podle Jiřího Bílka mohou za určitých podmínek získat Imada Rondiće zpět. „Jsme rádi, že jsme se s Libercem dohodli a podmínkách, které jsou výhodné pro všechny strany a díky kterým můžeme s hráčem za určitých okolností jednat o návratu do Slavie," říká bývalý obránce Slavie.

Slavii kromě Imada Rondiće opustí pro jarní část sezony i slovenský brankář Martin Vantruba, kterému skončilo půlroční hostování v Pohronie a na následující tři měsíce by měl být zapůjčen do Příbrami. „Martin Vantruba má povolení se připravovat v Příbrami, se kterou aktuálně finišujeme jeho půlroční hostování," říká Jiří Bílek.

Aktuálně

Slavia podpořila zdravotníky ve Wuhanu

dnes
Sešívaní při nástupu proti Opavě vyjádřili solidaritu se zdravotníky ve Wuhanu při boji s koronavirem.

Úžasná zkušenost a skvělí fanoušci, říká novic Zima

včera
V Edenu hrál za sešívané úplně poprvé a navíc na postu, který mu není vlastní. I tak David Zima v záloze obstál a pomohl porazit Opavu 2:0. ​„Pro mě je to úžasná zkušenost," řekl.

Tým má obrovský potenciál, těší trenéra

včera
Sešívaní zvítězili v prvním domácím zápase roku nad Opavou 2:0. ​„Jsem rád za dílčí věci, v organizaci hry nás ale ještě čeká hodně práce," říká Jindřich Trpišovský.

Další články