Startuje oficiální klubový podcast!

Slavia přichází s novým pravidelným podcastem, který přináší zajímavé hosty a fanouškům tak umožní být ještě blíže jejich klubu.

Se začátkem jara přichází Slavia s novinkou v podobě oficiálního klubového podcastu, který fanouškům pravidelně alespoň jednou do měsíce poskytne exkluzivní příležitost být ještě blíže jejich milovanému klubu. Na posluchače čekají debaty na aktuální témata okolo Slavie, pravidelné rubriky, zajímaví hosté a spoustu dalšího exkluzivního obsahu! Součástí každého podcastu bude velký rozhovor v rámci rubriky Řečnický klub, nebo také pohled slávistických osobností z různých sfér veřejného života na aktuální dění okolo klubu.

Poslechněte si premiérový díl!

V prvním díle se můžete v rubrice Řečnický klub těšit na velkého slávistu a aktuálně asistenta trenéra A-týmu Pavla Řeháka, nebo na dalšího věrného slávistu a moderátora Leoše Mareše, který vám nabídne svůj pohled na aktuální fotbalové dění. Dále si představíme mládežníky, kteří absolvovali společně s A-týmem náročnou zimní přípravu před jarními ligovými boji nebo si poslechneme ukázku z nového dílu Na slovíčka s Přémou Kovářem

Podcast je k poslechu na SpotifyGoogle PodcastsApple Podcasts a také na Soundcloudu. Poslechnout si jej můžete také zde v článku.

Aktuálně

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

dnes
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Informace pro fanoušky na Slovácko

dnes
Zápas v Uherském Hradišti se hraje v neděli 1. března ve 14:30. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Domácí měli větší odhodlání, mrzí trenéra

před 2 dny
Sešívaní na úvod jara podlehli v derby domácím Bohemians. „Když jsme konečně dostávali zápas pod kontrolu, udělali jsme nevynucenou chybu," říká Jindřich Trpišovský.

Další články