Startuje oficiální klubový podcast!

Slavia přichází s novým pravidelným podcastem, který přináší zajímavé hosty a fanouškům tak umožní být ještě blíže jejich klubu.

Se začátkem jara přichází Slavia s novinkou v podobě oficiálního klubového podcastu, který fanouškům pravidelně alespoň jednou do měsíce poskytne exkluzivní příležitost být ještě blíže jejich milovanému klubu. Na posluchače čekají debaty na aktuální témata okolo Slavie, pravidelné rubriky, zajímaví hosté a spoustu dalšího exkluzivního obsahu! Součástí každého podcastu bude velký rozhovor v rámci rubriky Řečnický klub, nebo také pohled slávistických osobností z různých sfér veřejného života na aktuální dění okolo klubu.

Poslechněte si premiérový díl!

V prvním díle se můžete v rubrice Řečnický klub těšit na velkého slávistu a aktuálně asistenta trenéra A-týmu Pavla Řeháka, nebo na dalšího věrného slávistu a moderátora Leoše Mareše, který vám nabídne svůj pohled na aktuální fotbalové dění. Dále si představíme mládežníky, kteří absolvovali společně s A-týmem náročnou zimní přípravu před jarními ligovými boji nebo si poslechneme ukázku z nového dílu Na slovíčka s Přémou Kovářem

Podcast je k poslechu na SpotifyGoogle PodcastsApple Podcasts a také na Soundcloudu. Poslechnout si jej můžete také zde v článku.

Aktuálně

Klára Cahynová zpátky ve Slavii

včera
Po dvou letech se do Slavie vrací zkušená reprezentantka Klára Cahynová, která přichází z německého 1. FFC Turbine Potsdam.

Zemřel vítěz Českého poháru a mitr Evropy Pavol Biroš

před 2 dny
Do fotbalového nebe odešel 12. srpna vítěz Českého poháru 1974 se Slavií a mistr Evropy 1976 Pavol Biroš. Bylo mu 67 let. Čest jeho památce!

B-tým v přípravě zdolal rezervu Norimberku

před 3 dny
Sešívaný B-tým se v rámci přípravy střetl s rezervou Norimberka. Na Xaverově svého soupeře zdolal 2:1.

Další články