Jaroslav Zelený bude hostovat v Boleslavi

Obránce Jaroslav Zelený stráví jarní část sezony v Mladé Boleslavi. Ve středočeském klubu bude hostovat bez opce na přestup.

Obránce Jaroslav Zelený opouští na jarní část sezony Slavii a odchází do Mladé Boleslavi, ve středočeském městě bude sedmadvacetiletý levý bek působit na půlročním hostování bez opce. „Jarda chtěl větší jistotu zápasového vytížení, což věříme, že mu hostování umožní. Měl řadu nabídek i z jiných klubů, nakonec si sám vybral Mladou Boleslav. Držíme mu palce a přejeme hodně štěstí," uvedl k odchodu tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Stejným směrem se vydává i dvacetiletý záložník Michael Hönig, který do Mladé Boleslavi odchází na přestup. Sešívaný dres opouští i Tomáš Vincour, ten bude působit ve Slovácku. „Prodáváme hráče s určitým potenciálem za výhodných podmínek pro všechny strany. Do budoucna držíme procenta z dalšího prodeje ve smlouvě a myslíme i na případný budoucí zpětný odkup v případě jejich dalšího úspěšného vývoje. Přejeme klukům hodně štěstí," vysvětlil přestup obou mladých hráčů člen představenstva a sportovního úseku Jiří Bílek.

Aktuálně

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

dnes
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Informace pro fanoušky na Slovácko

dnes
Zápas v Uherském Hradišti se hraje v neděli 1. března ve 14:30. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Domácí měli větší odhodlání, mrzí trenéra

před 2 dny
Sešívaní na úvod jara podlehli v derby domácím Bohemians. „Když jsme konečně dostávali zápas pod kontrolu, udělali jsme nevynucenou chybu," říká Jindřich Trpišovský.

Další články