Jaroslav Zelený bude hostovat v Boleslavi

Obránce Jaroslav Zelený stráví jarní část sezony v Mladé Boleslavi. Ve středočeském klubu bude hostovat bez opce na přestup.

Obránce Jaroslav Zelený opouští na jarní část sezony Slavii a odchází do Mladé Boleslavi, ve středočeském městě bude sedmadvacetiletý levý bek působit na půlročním hostování bez opce. „Jarda chtěl větší jistotu zápasového vytížení, což věříme, že mu hostování umožní. Měl řadu nabídek i z jiných klubů, nakonec si sám vybral Mladou Boleslav. Držíme mu palce a přejeme hodně štěstí," uvedl k odchodu tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Stejným směrem se vydává i dvacetiletý záložník Michael Hönig, který do Mladé Boleslavi odchází na přestup. Sešívaný dres opouští i Tomáš Vincour, ten bude působit ve Slovácku. „Prodáváme hráče s určitým potenciálem za výhodných podmínek pro všechny strany. Do budoucna držíme procenta z dalšího prodeje ve smlouvě a myslíme i na případný budoucí zpětný odkup v případě jejich dalšího úspěšného vývoje. Přejeme klukům hodně štěstí," vysvětlil přestup obou mladých hráčů člen představenstva a sportovního úseku Jiří Bílek.

Aktuálně

Slavisté odletěli do dánského Herningu

dnes
Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Béčko porazilo Sokolov 5:0. Sima a Křišťan pálili dvakrát

včera
Slávisté navázali na první výhru sezony z minulého kola a na domácím hřišti porazili ještě v minulé sezoně druholigový Sokolov vysoko 5:0. Dvěma góly se prosadil senegalský útočník Abdallah Sima.

Snažím se plnit roli, se kterou jsem přišel

včera
Poprvé v základní sestavě nastoupil proti Slovácku Jan Kuchta, který hned v úvodu zápasu zařídil penaltu. „Jsem za to hrozně šťastný,“ říká.

Další články