ONLINE: Proti Opavě v základu Tijani a Zima, na lavici João

Od 14:30 přivítají sešívaní v Edenu v rámci 22. kola FORTUNA:LIGY fotbalisty SFC Opava.

Po nepovedeném vstupu do jara v Ďolíčku se vynasnaží sešívaní vrátit na vítěznou podzimní vlnu v Edenu proti Opavě, se kterou od 14:30 odehrají utkání 22. kola FORTUNA:LIGY. Trenér Jindřich Trpišovský se nebude moct spolehnout na dlouhodobě zraněného Davida Hovorku a Ladislava Takácse s Ibrahimem Traorém, které rovněž do hry ještě nepustí zdravotní problémy. Oscar Dorley si pak ještě v zápase proti Opavě odpykává trest za žluté karty.

V Edenu se však fanouškům za to poprvé v sešívaných dresech představí nové posily Mohamed Tijani a David Zima, kteří figurují v základní sestavě Jindřicha Trpišovského. Na lavičce náhradníků je pak připraven João Felipe.

Utkání vysílá v přímém přenosu O2 TV Sport. Studio začíná ve 14:00.

Sestava: Ondřej Kolář – Vladimír Coufal, Ondřej Kúdela, Mohamed Tijani, Jan Bořil – David Zima – Peter Olayinka, Petr Ševčík, Nicolae Stanciu, Lukáš Provod – Petar Musa

Lavička: Přemysl Kovář, Tomáš Holeš, Stanislav Tecl, Patrik Hellebrand, João Felipe, Michal Frydrych, Lukáš Masopust

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Edenu, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

HVĚZDNÁ HISTORIE | Pohár UEFA 2002/03 – vzpomínky legend

včera
Ve Slavii zanechali nesmazatelnou stopu, když společně s týmem dovedli sešívané do jarní části Poháru UEFA v sezoně 2003/03. Na velké tažení vzpomíná Karel Piták, Rudolf Skácel, Pavel Kuka a Brazilec Evandro Adauto da Silva.

Sinobo Stadium dostává nové využití

včera
Stadion Slavie potvrzuje, že je skutečně moderní a multifunkční arénou, která se dokáže přizpůsobit každé době.

HVĚZDNÁ HISTORIE | Pohár UEFA 2002/03

včera
Pravidelné středeční ohlédnutí za hvězdnou sešívanou historií pokračuje! Tentokrát se vrátíme k tažení Pohárem UEFA v sezoně 2002/03.

Další články