ŘEČNICKÝ KLUB: Nový pořad na Slavia TV

Na YouTube kanále Slavia TV odstartoval nový pořad Řečnický klub. Tento pořad by vám měl zpříjemnit současnou situaci, budeme zvát atraktivní hosty z okolí Slavie.

První díl nového pořadu, ve kterém moderátor Lukáš Vala alias Strašák v přímém přenosu vyzpovídá jednoho hosta, odstartoval v pondělí na Slavia TV. Na další díly se můžete v nepravidelných intervalech těšit i v dalších dnech, minimálně po dobu trvání karantény. Pořad na YouTube běží v přímém přenosu a pokud chcete hosta na něco zeptat, můžete položit otázku do komentářů v diskuzi u videa. 

Těšit se můžete na řadu zajímavých hostů z okolí Slavie. Hned na úvod přijal pozvání bývalý kapitán sešívaných, nynější hráč West Hamu a čerstvý fotbalista roku Tomáš Souček, který se do vysílání připojil z Londýna.

V následujících dnes se můžete zapojit do soutěže o dres Tomáše Součka! Přidejte na sociální sítě fotku bývalého záložníka sešívaných, napište, jakou máte na Suka Slavie nejhezčí vzpomínku, přidejte hastag #recnickyklub a soutěžte! Tomáš Souček nakonec vybere jeden vítězný příspěvek.

K poslechu i v podcastových aplikacích

Řečnický klub si také můžete pustit na SpotifyGoogle PodcastsApple PodcastsSoundcloudu.

Aktuálně

Třetí díl Řečnického klubu s Janem Bořilem

včera
V úterý se můžete těšit na třetí díl Řečnického klubu! Tentokrát bude hostem člen A-týmu Slavie, a to rovnou kapitán Jan Bořil!

Gareth Hughes a Slavia: Blízký vztah na dálku

před 3 dny
„Za Slavií všude jezdíme,“ slibuje jeden z nejznámějších chorálů našich fanoušků. Aby ale za Slavií všude jezdil člověk, jehož domov dělí od Edenu vzdušnou čarou 1300 kilometrů, to už stojí za zvláštní zmínku.

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

27.03.2020
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Další články