Slávisté se vrací do tréninku

V pátek absolvovali hráči A-týmu, členové realizačního týmu a zaměstnanci klubu druhý test na COVID-19. Všechny výsledky byly negativní, tým se tak s povolením Hygienické stanice hl. m. Prahy vrací do tréninku.

V pátek v brzkých ranních hodinách podstoupili hráči A-týmu, realizační tým a nejbližší zaměstnanci klubu další vlnu testování na virové onemocnění COVID-19 v návaznosti na jeden pozitivní výsledek z řady hráčů, který odhalilo testování ze začátku týdne. Druhý test už žádný pozitivní výsledek nevykázal a Hygienická stanice hlavního města Prahy povolila od 18:00 návrat do tréninkového procesu.

„Páteční kontrolní testy neprokázaly další pozitivní nález. A-tým se tak může vrátit do tréninkového procesu. Tréninky má naplánované v sobotu, neděli a pondělí, kdy hráče čeká i další kontrolní test. Pokud i ten prokáže negativní výsledky, budeme moci do úterního utkání s Mladou Boleslaví nastoupit. Hráč s pozitivním nálezem z úvodu týdne zůstává samozřejmě v domácí izolaci,“ říká tiskový mluvčí Michal Býček.

První ligový zápas po vynucené pauze, způsobené opatřeními reagujícími na epidemii koronaviru, čeká sešívané v úterý 26. května od 20:00 na hřišti Mladé Boleslavi.

Aktuálně

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

včera
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Legenda mládežnické akademie

včera
Zdeněk Blažek působí na Slavii už 30 let, původně jako trenér, nyní jako koordinátor sportovní činnosti v tréninkovém centru Xaverov v Horních Počernicích.

V neděli od 19:00 v Edenu s druhou Plzní

včera
Sešívané čeká v neděli od 19:00 v Edenu utkání 28. kola FORTUNA:LIGY proti Viktorii Plzeň.

Další články