Cítíme, že jsou fanoušci s námi!

Nicolae Stanciu se na výhře nad Jabloncem podílel gólem a dvěma asistencemi. „Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry,“ uvědomuje si.

Nico, při vítězství 5:0 jste se přímo podílel na třech gólech. Byl to váš nejlepší výkon v sešívaném dresu?
„To nevím. To nechám na trenérech, aby rozhodli. Jsem především šťastný, že jsme vyhráli a já dal znovu gól. To je to nejdůležitější. Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry.“

Kvůli opatřením nebylo fanouškům povoleno navštívit utkání osobně v Edenu. Jste rád, že jste jim mohli udělat radost alespoň takto na dálku?
„Ano, určitě. Je mi líto, že musíme nyní hrát bez nich, ale o tom my nerozhodujeme. Vidíme a cítíme, že jsou naši fanoušci stále s námi. Teď jsou navíc určitě šťastní, že jsme vyhráli v takovém stylu. Neustále nás podporují a mají z těchto dvou výher určitě radost.“

Byla to vaše šestá a sedmá asistence v ligové sezoně. Na vrchol tabulky nahrávačů vám chybí jedna asistence. Kolik gólů a asistencí můžeme od Nica Stancia ještě letos očekávat?
„Nevím, uvidíme. Nedávám si před sebe žádné konkrétní číslo gólů, nebo asistencí, kterých bych měl dosáhnout. Jsem jen rád, že můžu hrát a pomoct týmu. Doufejme, že se mi povede ještě co možná nejvíc dobrých přihrávek pro spoluhráče.“

Celý rozhovor s Nicolaem Stanciem po zápase s Jabloncem si můžete prohlédnout na Slavia TV!

Fotogalerie

Aktuálně

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání, říká Ondřej Kolář

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Myslel jsem, že v Lize mistrů se tohle nemůže stát

včera
​Jan Bořil byl po odvetě play off Ligy mistrů velmi zklamaný. „Byla penalta, Koli to krásně chytil, co se stalo pak ani nechci komentovat, je to hrůza," mrzí kapitána sešívaných.

Další články