Rekord je nádherný, jedná se ale o práci celého týmu

Ondřej Kolář přispěl k vítězství nad Jabloncem svojí 18. nulou v sezoně a vytvořil tak nový ligový rekord. ​„Dozadu jsme hráli zodpovědně,“ těší brankáře Slavie.

Ondro, netrvalo to dlouho a chvíli poté, co jste srovnal rekord v počtu čistých kont, tak jste ho i překonal. Jaký je pocit být jediný a první?
„Samozřejmě je to nádherný pocit, je to ale práce celého týmu. Proti Jablonci jsme opět hráli zodpovědně dozadu, vygradovalo to krásným výsledkem, dali jsme hodně gólů a žádný neobdrželi. O to větší radost z rekordu mám.“

Nějaké šance jste nicméně v utkání chytil, například Chramostovu ránu v první půli, která pro vás byla asi nejtěžší…
„Ano, samozřejmě. To bylo zase takové štěstí, zůstal jsem stát, čímž jsem to střílejícímu hráči moc neusnadnil. Jak ale říkám, je to i o tom štěstíčku. Moc mě těší, že jsme to tentokrát opět zvládli s nulou.“

Máte velkou radost z vysokého vítězství 5:0 nad v tabulce třetím Jabloncem, i když byl soupeř trochu oslabený?
„Určitě ano, s Jabloncem v posledních zápasech nemáme moc dobrou bilanci a šli jsme proto do zápasu trochu opatrně, báli jsme se, brzo jsme ale dali gól a pak už byl zápas v naší režii.“

Zdá se to pouze, nebo v posledních zápasech hrajete na hřišti ještě výše než dříve?
„Hraju ještě výše a uvidíme, kam až se to bude posouvat (smích).“

Fotogalerie

Aktuálně

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání, říká Ondřej Kolář

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Myslel jsem, že v Lize mistrů se tohle nemůže stát

včera
​Jan Bořil byl po odvetě play off Ligy mistrů velmi zklamaný. „Byla penalta, Koli to krásně chytil, co se stalo pak ani nechci komentovat, je to hrůza," mrzí kapitána sešívaných.

Další články