Tomáš Souček zůstává do konce sezony na hostování

Vzhledem k mimořádné situaci vyvolané celosvětovou pandemií koronaviru, bylo hostování Tomáše Součka v anglickém West Hamu prodlouženo do konce aktuálního ročníku Premier League.

Záložník Tomáš Souček v Anglii zůstane na hostování ještě v následujících týdnech. „Kluby se logicky dohodly, že hostování Tomáše se prodlouží do té doby, než se dohraje anglická Premier League, která by měla brzy odstartovat. Jiné podmínky hostování včetně mechanismu přestupové opce se nemění a zůstávají v původním znění,“ upřesňuje tiskový mluvčí Michal Býček.

Pokud se tedy aktuálně šestnáctý West Ham v nejvyšší anglické soutěži zachrání, měl by do něj Tomáš Souček v létě přestoupit. V rozehrané jarní části sezony nastoupil zatím do čtyř utkání.

Aktuálně

Góly jsou o intuici. Hattrick mi asi není přán

před 2 dny
Útočník Jan Kuchta vstřelil proti Sigmě Olomouc dva góly a výrazně tak přispěl k vítězství 3:1. ​„S výsledkem jsem naprosto spokojený,“ říká po utkání.

Náročný zápas. Terén byl skvělý, Bah debut zvládl

před 2 dny
Sešívaní porazili v prvním jarním utkání Sigmu Olomouc 3:1. „Měli jsme výhodu skvěle připraveného terénu. Musím pochválit trávníkáře," říká Jindřich Trpišovský.

Obrat proti Olomouci, dvakrát se trefil Kuchta

před 2 dny
Sešívaní vstoupili do roku 2021 vítězně. Olomouc porazili v rámci 15. kola FORTUNA:LIGY po obratu 3:1.

Další články