Nicolae Stanciu Přihraj:Králem asistencí

Nicolae Stanciu se stal Přihraj:Králem asistencí za 26. až 30. kolo FORTUNA:LIGY.

Posledním letošním Přihraj:Králem asistencí za 26-30. kolo základní části FORTUNA:LIGY se podruhé v sezoně stal záložník Slavie Nicolae Stanciu. V závěrečných pěti kolech hraných po rozvolnění vládních opatření zapsal rumunský reprezentant do statistik celkem 3 asistence. Hned dvě z nich vyprodukoval v domácím zápase proti Jablonci, kde v druhém poločase nejprve nádherným pasem z hloubi hřiště vyzval ke skórování Lukáše Provoda a o několik minut později po pohledné individuální akci vypracoval gól pro Stanislava Tecla. 

Třetí asistenci si Nico Stanciu schoval na poslední ligové kolo, ve kterém sešívaní hostili doma Zlín. Dlouho bezbrankový stav zápasu zlomila až akce po ose Jan Bořil - Ibrahim Traoré a Nico Stanciu, který precizním centrem z levé strany vápna nalezl hlavu neobsazeného Lukáše Masopusta, který se následně ve vyložené pozici nemohl mýlit.

Kromě asistencí dominoval rumunský záložník i v dalších statistikách spojených s oceněním pro Přihraj:Krále asistencí. Během uplynulých pěti kol totiž vyprodukoval 11 přihrávek do gólové šance, 12 předfinálních přihrávek a 25 přihrávek do pokutového území soupeře.  

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články